Вагітність харчування вітаміни алкоголь куріння

Фахівці стверджують, що вагітність не є причиною для того, щоб змінювати звичний раціон. Не слід сідати на якісь дієти, покликані зберегти вагу при вагітності. Харчуйтеся так, як харчувалися, ввівши в свій раціон більше продуктів, які містять вітаміни.

Якщо ви дотримуєтеся вегетаріанства, звичне харчування під час вагітності можна не змінювати. Варто лише додати деяку кількість білків, які необхідні для формування здорового плоду. Якщо ж ви любите м’ясо і життя не уявляєте без нього, то краще відмовитися від баранини, яловичини і свинини. Заміною їм стане раба, курятина, печінка. Як гарнір краще вживати свіжі овочі. І не забувайте про фрукти!

Обов’язково введіть в раціон такі продукти як: молоко, яйця, сир, квасоля, горох і горіхи. Вони є прекрасними джерелами білків, які так необхідні для формування здорового дитини. Не відмовляйтеся від масла, сиру, вершків. Вони містять необхідно кількість жирів, завдяки яким ми отримуємо енергію і тепло. Споживання вуглеводів також забезпечить вас необхідною енергією для виношування малюка.

Бажано повністю відмовитися від споживання алкоголю і паління під час вагітності. І ось чому. Тютюнопаління та алкоголю призводять до того, що діти народжуються недоношеними, відстають в розумовому розвитку, схильні до різних захворювань. Втім, якщо вам все одно, народиться ваш малюк хворим або здоровим, немає сенсу відмовлятися, ні від куріння, ні від алкоголю. А от якщо ви турбуєтеся про свою дитину, то розлучіться з цими шкідливими звичками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: