Важливість профілактики дитячої застуди

Народження дітей — це сенс життя кожної жінки. Материнство доставляє багато як приємних так і не дуже клопоту. Але діти завжди будуть асоціюватися зі словом «щастя». А як відомо, щастя не буває казковим і безхмарним.Однією з негативних тим материнства є дитяча застуда. Ніхто не може уникнути цієї долі, так як будь-протяг або прохолодний сік можуть призвести до неприємних наслідків. Тільки згадайте, скільки було зірвано планів і поїздок, пропущено свят, вистав і т. д. Образливіше всього усвідомлювати, що скільки б і не було перенесено застуди, організм не може захищатися самостійно. Діти хворіють і це перетворюється в замкнуте коло. Нам залишається тільки освоїтися в таких ситуаціях і виробити стратегію оборони від ГРВІ, ГРЗ і т. д. Особливо варто відзначити профілактику дитячого бронхіту, так як ця хвороба має досить серйозні наслідки. Провести діагностику бронхіту не представляється складним, основні симптоми це сухий кашель у нічні години, головний біль і температура. При цих симптомах слід негайно звернутися до лікаря.

Схоже, мова йде про імунітет?

Слід пам’ятати, що імунітет людини потребує додаткової підтримки. Всім відомо про загартовування, яке, безумовно, має ряд переваг. Але загартовування, як метод зміцнення організму, не підходить абсолютно всім дітям, є дуже багато нюансів у цьому процесі. Практикувати його можна не у всі сезони, і починати треба поступово з грудничкового віку. Якщо все робити послідовно і за правилами, можна добитися відмінних результатів. Якщо практичного досвіду загартовування в сім’ї немає, то перша спроба скоріш всього шокує організм і стане приводом для чергової застуди.

Кращим «трендом» останнього десятиліття стала вакцинація від різних вірусних захворювань, в тому числі й грипу. Тим не менш щеплення — це не панацея. Як відомо, грип безперервно мутує. Однак і у щеплень є, крім плюсів, свої мінуси. Як відомо, грип безупинно мутує, тому щеплення потребують постійного вдосконалення, інакше вони просто будуть неефективні для нового вірусу. Не варто забувати і про профілактиці застуди В суспільстві побутує думка, що профілактика — це ніщо інше, як «карантин» і «дезінфекція». Саме тому люди вельми скептично до неї ставляться, а адже варто лише поцікавитись більш ефективними заходами профілактики. В європейських країнах і США профілактичні заходи від простудних захворювань практикується досить успішно. Слід пам’ятати, що ці заходи вимагають повторення, регулярності. Немає іншого способу змусити організм людини «запам’ятати» алгоритм боротьби з вірусом.

Препарати підвищують імунітет

Успішною профілактикою є заздалегідь пройдений курс Анаферону. Існує дитячий аналог цього препарату, який слід давати перед сезоном застуди, двічі на рік. Курс складається з чотирьох тижнів по одній таблетці один раз на день. Зовсім простий, але ефективний метод убезпечити свою дитину! У цього препарату є протипоказання. Перед початком курсу проконсультуйтеся з лікарем і ознайомитися з інструкцією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: