Весільні дрібниці, про які не можна забути

Весілля повинна бути ідеальною, такою її робить дотримання всіх дрібниць. У цій статті ми зібрали всі маленькі деталі, які не можна забути у весільний день.

Якщо ви вирішили організувати свято самостійно, то слід ретельно простежити за кожними дрібницями. Першою дрібницею є запрошення – їх можна зробити самостійно, на замовлення або придбати вже готові. Бажано придбати запрошення в стилі вашого весілля.

Друга дрібниця – це другий букет. Багато наречених хочуть залишити собі свій букет, тому варто подбати про другому, який буде відправлений в руки незаміжнім подружкам.

Не забудьте про подушечки для кілець. Якщо вам не подобається подушечка, то можна купити і чашечку, блюдце для кілець, щоб воно залишилося у вас не пам’ять.

В РАЦС потрібно взяти шампанське, келихи, пелюстки троянд і хлопавки, також подбати про голубів.

Якщо ви плануєте прогулянку після Рагсу з фотосесією, то слід обговорити всі дрібниці з фотографом. Наприклад, взяти покривало для пікніка, кошик, шампанське, келихи та інші весільні аксесуари для фотосесії.

Необхідно придбати або зробити самим тарілку, які будуть бити молодята у вході в кафе.

Купіть шишки або бонбоньєрки, які будете дарувати гостя в знак подяки. Також заздалегідь замовте «Хліб і Сіль».

Купіть весільну коробку для дарування. Також не забудьте про весільні свічки, які будуть прикрашати ваш стіл, а також свічки для запалювання сімейного вогнища – для нього необхідно два тоненьких і одна на ваш смак.

Заздалегідь придбайте або замовте весільний салют або шоу з вогнем.

Також купите книгу побажань, в яку на банкеті ваші гості будуть записувати щирі і добрі слова.

Якщо ваша тамада хоче влаштовувати конкурси, то необхідно придбати призи для них. Краще всього купити модні і цікаві сувеніри. Щоб гостям запам’яталися надовго.

Напишіть список всіх дрібниць, тоді ви точно нічого не забудете, і ваше весілля пройде ідеально.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: