Вибір коляски

Коляска є річчю першої необхідністю, тому до купівлі варто ставитися дуже обережно. Перед покупкою коляски для будинку з ліфтом необхідно попередньо заміряти найвужчу частину ліфта і його довжину. Дуже важливо, щоб коляска проходила в ліфт. .
Ті ж виміри необхідно зробити в магазині з коляскою. Ширина коляски повинна вимірюватися по колесах. Не варто слухати продавців, які будуть сміливо стверджувати, що саме ця коляска зможе пройти в будь-який ліфт світу, для них головне – продати свій товар.
Які бувають коляски?

Всі коляски поділяються на різноманітні групи. Розглянемо деякі з них.
Звичайна класична коляска з люлькою – найпоширеніша модель колясок, використовується для дітей віком до восьми місяців, зазвичай в ній спить дитина. Активні діти зазвичай намагаються раніше пересісти в прогулянкову коляску, а з люльки вони намагаються вилізти.
Коляска «два в одному» являє собою об’єднання люльки і прогулянкового блоку. Йде в комплекті з шасі – раму і колесами.
Існують також коляски «три в одному», тобто на шасі можна встановлювати прогулянковий блок, люльку або автомобільне крісло категорії 0+.
Можна придбати коляску трансформер, в якій шляхом трансформації спальне місце перетворюється в звичайне сидіння для прогулянки.
Прогулянкові коляски використовуються для дітей, які вже вміють сидіти.
До коляски пред’являються деякі специфічні вимоги.
Коляска обов’язково повинна бути легкою. Організм матері після пологів і вагітності ослаблений, тому користуватися важкої коляскою буде важкувато. Не варто дивитися на ту вагу, який вказується виробником на упаковці. Вага може бути досить великим, а ось в управлінні буде все з точністю навпаки. Для визначення легкості коляски і її зручності перед покупкою спробуйте її повозити, підняти, що вам доведеться робити при в’їзді на тротуар, при цьому ви все зрозумієте. При купівлі порожні візки можуть здатися досить-таки легкими, при ситуації, коли лежить у ній дитина в повному своєму обмундируванні, управляти такою коляскою буде значно складніше. Бажано відразу в магазині покласти в коляску щось важке, щоб приблизно відчути вагу майбутнього малюка і дитячих речей.
Коляска повинна бути просторою. Найкращим варіантом при цьому буде вітчизняний варіант, так як тільки вони володіють глибокої і просторою люлькою, де дитина зможе відчувати себе вільно навіть в зимовому одязі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: