Вибір косметики для чоловіків

Перш, ніж купувати косметичний засіб для чоловіка, необхідно визначити тип шкіри. Зазвичай це можна зробити шляхом візуальної оцінки її стану. Слід зауважити, що щасливих володарів нормального типу шкіри дуже мало. Зазвичай зустрічаються представники двох основних типів шкіри. Якщо у чоловіка жирний тип шкіри, то він, швидше за все, часто страждаєте від вугрів і прищів; звертає на себе увагу також блиск на шкірі. Якщо шкіра суха, то можна побачити у людини сухість на обличчі, стягнутості шкіри. Вона втрачає свій природний блиск і лущиться. Найпоширенішим типом шкіри є комбінований (або змішаний). Він характеризується жирним блиском на певних ділянках особи, таких як ніс, підборіддя, шкіра в області надбрівних дуг.

При цьому на щоках шкірні покриви залишаються сухими. Не можна не враховувати також вікові особливості шкіри. Молоді чоловіки найчастіше є власниками жирної шкіри, а більш зрілі представники сильної половини людства мають сухий тип шкіри.

В даний час ринок косметичної продукції для чоловіків представлений дуже великою кількістю компаній і торгових марок. Вони використовують свої матеріали, застосовують різні технології виробництва косметики. Також істотно відрізняються традиції виробництва в різних країнах. Тому при виборі косметичної лінії для свого коханого, не завжди варто орієнтуватися на думку друзів і знайомих. Якщо будь-який косметичний засіб добре зарекомендувало себе при використанні Вашими близькими, то це не гарантує такого ж хорошого ефекту і у вашого чоловіка.

Звернутися за порадою до друзів варто тільки у разі виникнення необхідності знайти хороший спеціалізований магазин з продажу якісної косметики. В такому магазині Ви зможете попередньо протестувати потрібну продукцію за допомогою пробників. Це допоможе підібрати найкращий косметичний засіб. Ви можете відразу не робити покупку, а почекати для оцінки результатів тесту. Це допоможе визначити реакцію шкіри молодої людини на той чи інший крем, дезодорант або засіб для гоління. Навіть дуже дорога або модна косметика може виявитися неприйнятною для шкіри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: