Вибираємо помаду під колір шкіри

Помада є важливою ланкою в красі. Правильно підібрана помада зробить вас яскравою і красивою. А, не зробивши правильний вибір, ви можете зіпсувати весь ваш зовнішній вигляд. Основним критерієм у виборі помад є відтінок шкіри. Саме цим ми з вами і займемося: будемо підбирати помаду під колір шкіри.

Експериментувати я не люблю, тому несподівані кольору ми брати не будемо (сині, чорні, сірі), візьмемо класичний червоний, точніше всі відтінки червоного: рожевий, темно-червоний, бордовий, малиновий та інші. При виборі помади під колір шкіри можна обмежитися лише одним правилом: світлій шкірі — світлі відтінки, темній шкірі — темні.

Світла шкіра

Як вже було сказано раніше, для світлого кольору шкіри підходить помада світлих відтінків. Так що «белоснежкам» губи треба фарбувати рожевими і кораловими квітами теплого постільної відтінку.

 

Однак, для дівчат з особливо білосніжною шкірою підійде класична червона помада. Згадайте хоча б Мерлін Монро.

 

Темна шкіра

Для темного відтінку шкіри підійде темно-червоний, малиновий, бордовий колір. Але тут можна поекспериментувати, так як багатьом дівчатам з темною шкірою йдуть і більш світлі відтінки.

 

Для смаглявого відтінку шкіри

Дівчатам зі смаглявою шкірою пощастило менше всіх. Для них підійдемо помада лише винного кольору.

 

З кожним днем набирає популярність помада-тональник. Ця помада зливається з вашою шкірою, виходить ефект блідо-матових губ, виглядає досить цікаво. Переконайтеся самі.

 

Сьогоднішні поради повинні допомогти вам з вибором помади під колір особи. Зробивши правильний вибір, ви без праці зможете зробити правильний макіяж. Бажаю Вам завжди виглядати красивою і привабливою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: