Види борід

Ми пропонуємо вашій увазі підбірку найяскравіших і модних варіантів. Але не забувайте, що підбираючи бороду для себе необхідно врахувати форму вашого обличчя. Так, наприклад, якщо ви володар круглого особи, то кращим варіантом для вас буде лагідна, акуратно остриженная борідка і бажано з вусами. Можете сміливо вибрати варіант «цапина борідка» і експериментувати з нею.

 

 

Підібрати бороду

Для вузького типу ліка навпаки більше підійде «повна борода». Такий образ надасть більшої брутальності, солідності та значущості.

Щоб домогтися гармонії продолговатому особі рекомендуємо опустити бакенбарди і не остригайте їх сильно, вони повинні бути пишними.

І звичайно ж власникам трикутного овалу радимо домогтися ефекту обважнення нижній частині, можете випробувати так звану форму «підкова».

Види чоловічих борід
Суворовська борода

Початок її йде від скроневої області, плавно тягнеться вниз, проходячи уздовж щік, підкреслюючи їх і плавно переходить до куточків рота. Не маючи гострих змін у напрямку і так само витончено переходить у вуса. Підборіддя і щоки выбриваются на чисто.


Професійна

Бальбо

Її вигляд нагадує повну, акуратно обстрижену бороду. Але різниця в тому, що в образі бальбоа немає бакенбардів. Борода при цьому масивна, і широка. Доповнити її можна вусами і підставою під нижньою губою, головне якісний догляд.


Для створення такого образу потрібно не малий досвід і відмінна вправність. При переході на такий стиль скористайтеся послугами досвідченого фахівця, не скупіться. До того ж стилі бороди змінюються не так часто, і ви згодом зможете перейняти майстерність спостерігаючи за технікою свого майстра.

«Хіпстерске» борода


Повна борода / російська

Такий спосіб максимально підкреслює в чоловікові той самий вид за який дами так сильно люблять. Мужності в наш час не вистачає.

 

 

Не сперечаємося, що є дами, які віддають перевагу гладенько поголених чоловіків, але повна борода вже свідомо привертає до себе увагу більшості. Природність такого вигляду на максимумі і багато контролю не вимагає.


Довжину ви можете контролювати як вашій душі завгодно. Лінія, по якій росте борода завжди унікальна, і, як кажуть, природа не помиляється! Якщо хочете, то можете зробити окантовку за допомогою машинки для бороди. Бажаєте залишити природний контур? Будь ласка! Природну красу не зіпсуєте. З вусами та ж історія. Підійде будь-який вид догляду.

Голлівудська борода/ капітанська

У тридцяті роки цей образ був дуже популярний. Все нове — зовсім не нове, ми просто про це добре забули. По іншому її ще називають «Бретта».

Форма бороди отримала таку назву через героїв фільмів. Точніше кажучи, що якщо голлівудський чоловік вважав себе «крутим», то він носив саме такий стиль бороди.


Борідка

Такий образ прийшов до нас з недалеких 90-х.. Виглядати вона повинна акуратно і коротко стригтися. Якщо стрижка зроблена правильно, то борідка буде закривати підборіддя. За допомогою імперської ви легко досягнете інтелігентного вигляду і ваш образ буде більш витонченим. Для ідеального образу зробіть контур рівномірно заокругленим починаючи від губ і закінчуючи підборіддям. Вона як би повинна продовжувати лінію усов.Ван Дейк

Цапина борідка

Незважаючи на неприємне назва, яку отримав цей вид стрижки, зустрічається така борідка досить часто на обличчях наших сучасників. Зазвичай до неї вдаються богемні особистості, тонкі музичні натури і невизнані генії. І слід зазначити, що йде вона багатьом.

Отримала таку назву ще в давнину, коли люди свято вірили в демонів, а зображували вони їх як раз таки з подібною борідкою. Такі види бороди у чоловіків теж бувають різними, ви можете додавати свої елементи і тим самим підкреслювати свою індивідуальність.


Завіса

Для отримання такого виду бороди бакенбарди потрібно відростити вздовж по нижній частині обличчя. Область підборіддя при цьому повинна бути гладко виголена. За бажанням можете додати у ваш образ вуса.


 

Щетина

Все частіше зустрічаються хлопці з отросшей щетиною, подібний образ надає людині певну харизму, зраджує у вигляд мужність і привабливість. У наш час стає модним все, що більш практично.

Така борода допомагає бути стильним але в той же час не займає багато часу на догляд. Все, що потрібно по максимуму – це контроль довжини. Стрижіть її тримером для бороди і вусів, залишайте короткий шар волосків на обличчі, таким чином ви створите враження доглянутості.Вуса

В наш час чоловік може відростити вуса просто для створення власного образу. А на початку XX століття в рядах російської армії носити вуса повинні були абсолютно все. Напевно з цієї причини в нас ще живе стереотип, що якщо чоловік відростив вуса, значить він військовий, ну або наближений до них!

Зараз же, якщо чоловік носить вуса, то це відображає його як незалежного від суспільства людини. Напевно до цього і прагне людина. До того ж, на наш погляд, вуса додають людині певної екзотичності. Мода на вуса повертається!
Ви ознайомилися з основним списком, тепер знаєте найактуальніші види стрижки бороди і зможете визначити для себе особистий образ.

Post Views:
1 424

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: