Використання Фен-Шуй в інтер’єрі

Фен-Шуй — наука про позитивної енергії Чі і негативної Ша.

Вона навчить, як залучити Чі, накопичувати і зберігати її, і не дати їй перетворитися на Ша. Чі – це енергія життя, у вас буде погане самопочуття, настрій, не буде інтересу до життя, якщо Чи не буде у вашому домі. Вона проникає не тільки в організм людини, але і на весь навколишній простір. Коли вона відсутня в будинку, то енергія вашого будинку млява, в ній немає свіжості і, в результаті, вона тисне на вас і ви відчуваєте апатію до всього. Для того, щоб повернути Чи у ваше житло і змусити її пересуватися в просторі, вам не знадобиться багато зусиль, потрібно лише дотримуватися елементарних правил.

Багато вважають, що вистачить того, що в будинку знаходяться різні предмети (дзвіночки, скульптури тощо), що мають відношення до Фен-Шуй, що вони тільки своєю присутністю змусять циркулювати Чі. Ця думка помилкова. Необхідно мати чітко поставлені цілі і представляти результат, так би мовити візуалізувати, тоді Фен-Шуй принесе свої плоди. Дуже часто ми не любимо свою роботу, нас не влаштовують наші відносини, ми відчуваємо нестачу в усьому і т. д. Це говорить про те, що, швидше за все ми живемо в будинку, де немає припливу життєвої енергії. І навпаки, коли вам відкриваються нові можливості, значить життєва енергія навколо вас і вашого будинку чиста. Необхідно приділити трохи уваги вхідних дверей, щоб Чі змогла легко в неї проникати, вільно звертатися і також легко виходити з вікон і інших дверей.

Зверніть увагу на те, що вам заважає вільно пересуватися по будинку або входити в нього. Адже Чи пересувається там же, де люди. Якщо нічого не заважає, то енергія також повинна вільно входити в будинок і виходити з нього. І все ж, зверніть увагу на наступні речі: зарослі чагарники, які заважають входити в будинок, різні речі, які лежать на шляху, все це треба прибрати, нерівний поріг, тріщини в ньому, в сходинках(зацементируйте), поламані перила (відремонтуйте) і т. д. Всі ці проблеми потрібно вирішити, все, що вам не подобається, різне сміття і непотрібні речі, від них слід позбутися. В іншому випадку вони привернуть негативну енергію Ша. Ваш будинок повинен бути безпечним, красивим, зручним, чистим, все, що потрібно, повинно бути відремонтовано. Тоді Чі неодмінно буде входити у ваш будинок і привносити в нього затишок, свіжість і новизну.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: