Вітаміни для дитячого імунітету

У холодну пору року абсолютно всі схильні до простудних захворювань. Журнали та ЗМІ переповнені рекламою противірусних препаратів і народними рецептами. В цей час варто згадати про вітаміни! Вітаміни прискорюють обмін речовин і беруть участь у різних біохімічних реакціях. Вітаміни виступають у ролі своєрідних посередників, які передають інформацію про необхідних процесах, наприклад, про необхідність посилення імунного захисту або прискорення оновлення тканин. Організм не може самостійно виробляти вітаміни, тому і існує гостра необхідність харчуватися насиченою вітамінами їжею. При недостатній кількості вітамінів у раціоні, дитина буде відчувати занепад сил, знизиться його успішність у школі і він стане часто хворіти простудними захворюваннями. Нестача вітамінів в організмі виражається різною мірою: починаючи легким гіповітамінозом, коли не можна визначити якого конкретно вітаміну не вистачає, закінчуючи серйозним авітамінозом, який характеризується повною відсутністю одного з необхідних організму вітамінів. Так не варто забувати про життєво необхідних мінералів, завдяки яким клітини м’язів скорочуються, нервові клітини – передають імпульси, а клітини імунітету – посилюють свій захист. Мінерали дарують енергію і витривалість. Для того, щоб дізнатися, вітамінів і мінералів не вистачає в організмі, потрібно зробити клінічний аналіз крові, який також допоможе допоможе дізнатися про ваше здоров’я по-більше. Рекомендуємо вам робити аналіз крові хоча б раз в півроку, не бійтеся витратити час і гроші, здоров’я важливіше!

Достатня кількість вітамінів в організмі дитини — це запорука здоров’я та гарного самопочуття. Часто буває непросто простежити за харчуванням дитини, особливо школяра. Тому треба подбати про те, щоб вітаміни і мікроелементи надходили в дитячий організм щодня. Для цього ми рекомендуємо вітамінізувати дитини за допомогою спеціального вітамінно-мінерального комплексу для дітей. Для вибагливих дітей, які не завжди оголошуються їсти несмачні таблетки, розроблений шипучий вітамінний комплекс. Він смачний і зручний. На сьогоднішній день найпопулярніший «Мультифорт дитячий», який дозволяє без тимчасових витрат і праці приготувати приємний фруктовий напій. До його складу входить безліч вітамінів, мінералів та екстракт шипшини, який захищає дитину від простудних захворювань.

Застосування вітамінів необхідно при таких показаннях:

Коригування раціону дитини, профілактика вірусних захворювань.

Відновлення дитини після перенесеного вірусного захворювання – для додаткової підтримки організму. У холодний період пам’ятайте, що застосування додаткових вітамінів — це одне з ключових засобів для профілактики застуди та підтримки відновлення організму після хвороби.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: