ВПРАВИ З ОБРУЧЕМ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Якщо ви точно визначилися з думкою, що хочете схуднути, з’ясували, який саме метод вам підходить, то можете починати займатися з обручем для схуднення. Адже всім відомо, що регулярні фізичні вправи і навантаження дуже в цьому допомагають, хоча і не так швидко, як би нам того хотілося. Тут потрібно запастися терпінням.

Техніка роботи з ним не повинна представляти ніяких труднощів. Цілком можливо, що в дитинстві вам доводилося цим займатися. Просто згадайте дитячі навички. Якщо ні, то найголовніше – навчитися обертати обруч. Напружте м’язи тієї частини тіла, на якій ви збираєтеся крутити обруч. (Це може бути поперек, стегна, шия, руки). Здійснюючи кругові рухи, ви можете змусити обруч крутитися. Спочатку не все вийде, але через деякий час все прийде в норму.

Спочатку навантаження повинні бути невеликими, а потім, оцінюючи своє самопочуття, ви можете їх збільшити.

Перш ніж виробляти основні вправи необхідно розігрітися. Використати для цього можна прості нахили, присідання, кругові рухи. Коли розійдеться по всьому тілу тепло, можете приступати до основного комплексу вправ.

Для того, щоб спалити надлишки жиру на животі, стегнах, зміцнити м’язи талії потрібно підняти руки вгору і потягнутися кілька разів. Потім здійснюючи обертальні рухи напружити стегна і талію. Руки тримати на висоті грудей і обертати обруч. Для посилення ефекту зміцнення м’язів рук, можна стискати їх у кулаки.

Якщо ви хочете зміцнити м’язи ніг, то так само обертаючи обруч на талії поперемінно робіть ногами випади вперед і назад.

При виникненні проблем з вестибулярним апаратом, для його тренування здійснювати обертання необхідно стоячи на одній нозі і нахиляючи тіло в сторони.

Застосування обручі для схуднення пояснюється більшою мірою масажним ефектом, який при цьому спостерігається.

Якщо ви спостерігаєте деяку болючість у перші дні використання обруча, не засмучуйтеся. Це скоро пройде.

Поступово звикнувши до нього, ви зможете поєднувати обертання обруча з переглядом кінофільмів або телепередач, так само можна слухати музику або читати.

Так, ще необхідно пам’ятати про деякі протипоказання. По-перше, це звичайно, вагітність. Тут все зрозуміло. Так їжак не можна його використовувати, якщо у вас хворі нирки, та ще в період загострення. Вправи не принесуть користі, якщо у вас травма спини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: