Взаємна любов чи пристрасть

Багато дівчат на власному досвіді вже переконалися, що взаємна любов зустрічається вкрай рідко. А слова про кохання з першого погляду – це лише банальна закоханість, пристрасть, яка виникає від тривалого самотності. Найчастіше така стрімка пристрасть так само швидко йде, як і виникає.

Але як же тоді побудувати сім’ю на все життя? Якщо пристрасть так швидко йде, а так звана взаємна любов може і зовсім не початися? Скільки потрібно перебрати варіантів, щоб знайти того єдиного, з яким проживеш все своє життя?

Дилема!

Якщо знайти взаємну любов так складно, може, варто подумати про односторонню любов? Це, коли один любить, а другий лише приймає любов. Так, очевидно, що багато хто зараз почнуть говорити, що це жорстоко, несправедливо, так і зовсім егоїстично. Але хіба ми, жінки, не егоїста? Хіба ми не любимо себе більше, ніж чоловіків?

Залишається тільки з’ясувати, що ж краще: кохати чи бути коханою? Ось головне питання цієї статті.

Розглянемо два варіанти.

1. Коли любите ви.

Здавалося б, все непогано і для вас і для вашого коханого. Ви робите все, щоб чоловік був ситий, гарно одягнений, просто пахнув. Вам подобається йому готувати, ви любите прати йому шкарпетки і сорочки. Секс з ним доводить вас до оргазму, навіть, якщо він не робить ніяких зусиль. Чоловікові теж непогано, в котрій би він не повертався додому, його завжди чекає гаряча вечеря, тепла ванна і чиста постіль. Йому дозволяють дивитися футбол і пити пиво з горішками прямо на дивані.

Але в чому ж тоді мінус? Як часто ви будете отримувати квіти від такого чоловіка, чи буде він брати вас з собою на свої корпоративи, буде говорити вам: «Кохана, ти сьогодні просто чудова!?»

На всі ці питання ви можете дати однозначну відповідь: «ні». І наскільки довго вистачить вас? Ви любите, ви готуєте, ви перете і забираєте, а він у цей час може бути і з іншої.

2. Коли ви приймаєте любов чоловіка.

По ідеї тут має бути все навпаки. В принципі так і є. Задоволення від сексу отримує ваш чоловік, а ви в свою чергу: квіти, подарунки, красиві слова. Але є «але». Чоловіки і жінки відрізняються за своїм внутрішнім світом. Жінки люблять вухами. Тому, навіть якщо чоловік не викликає у вас бурхливих сексуальних почуттів, але коли говорить вам, що ви чарівна, волею-неволею, але він почне вам симпатизувати, а може бути навіть і залишиться у вашому серці назавжди. Ще один позитивний момент таких відносин, чоловік, який сильно любить свою жінку, буде настільки ж сильно любить і дітей від неї. А хіба ви не мріяли про такого чоловіка?

Ну і звичайно мінуси такого життя. Безумовно, ви не будете отримувати задоволення від готування і прибирання для свого чоловіка. Вам можна тільки порадити, спробуйте готувати не для нього, а для себе. Адже себе ви як і раніше любите.

Вибір робити тільки вам. Звичайно, шукати взаємну любов ніколи не пізно, але якщо надія померла, спробуйте розглянути один з цих запропонованих варіантів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: