У чому секрет благополучних отношенеий

Що таке щаслива сім’я? У кожного на це є своя відповідь.

Тільки деколи трапляється так, що чоловік і дружина щастя уявляють собі по-різному. Саме це – початок всіх нещасть. Для того щоб створити, а потім зберегти щасливі сімейні відносини, потрібно знати не тільки, чого хочете особисто Ви. Важливіше знати, чого саме хоче Ваш партнер.

Секрет сімейного щастя насправді дуже простий. В кількох словах його можна сформулювати так. Потрібно вміти говорити, чути і слухати, віддавати і отримувати. Потрібно вміти ставити себе на місце іншого. У цих кількох словах укладено секрети всіх щасливих людей. Все так просто… і все так непросто.

Не потрібно змушувати чоловіка або дружину здогадуватися, що саме Вас образило. Далеко не всі вміють читати думки. Просто скажіть про це. М’яко, без претензій, без крику повідомте, що не подобається, наприклад, звернення «Моя свинка». І поясніть чому. Повірте, якщо Ви не байдужі Вашому партнеру, він обов’язково прислухається до спокійним словами.

Говоріть один з одним частіше, говоріть про все. Обговорюйте проблеми, що виникають на роботі, згадуйте своє дитинство, зізнайтеся в коханні. Розмови в затишній обстановці зближують людей, роблять їх відносини інтимніше.

Не потрібно постійно критикувати, пред’являти претензії, чогось вимагати, постійно іронізувати або висміювати партнера. Це призведе якщо не до озлоблення, то до прагнення приховати свої думки, проводити більше часу далеко від критики і насмішок.

Умійте прощати. Всі ми втомлюємося на роботі, у нас накопичуються образи, ми можемо ненароком щось не так сказати. Вибачте необережні слова. А потім, коли все заспокоїться, спокійно розкажіть, як Вас образили необдумані слова.

Вмійте не тільки слухати, але і чути свою половинку. Тобто сприймати саме те, що говорить цей чоловік, а не свої думки з цього приводу. Постарайтеся зрозуміти, для чого затіяли цю розмову. Не пропускайте сказаного повз вуха. Якщо Ви зрозумієте суть сказаного, Вам стануть зрозумілі і вчинки чоловіка або дружини. А розуміння – перший крок до взаємності.

Щасливі сімейні пари не бояться зізнаватися один одному в любові. Згадайте, чому Ви одружилися або вийшли заміж? Безсумнівно тому, що Ваша половинка була краще за інших. А коли Ви говорили про це востаннє? Може бути, саме тому в свій адресу Ви теж не чуєте захоплень?

Давайте своєму чоловікові предмет його бажань ще до того, як він наполегливо попросить про це. Будьте чуйними і попереджувальними, балуйте один одного, робіть сюрпризи.

Ніколи не примушуйте людину змінюватися. По-перше, це неможливо. По-друге, будь-яка людина має право залишатися таким, як він є.

Вирішіть для себе, чого саме Ви хочете досягти і спокійно розкажіть про це. Адже це так просто: «Кохана, мені сумно, коли ти йдеш до подруг. Ти не могла б проводити зі мною більше часу?» Але перед тим як сказати це, задумайтеся, наскільки обґрунтовані такі претензії. Може бути, Вам просто потрібно знайти собі заняття? Або дружині нецікаво з вами? Що жінка в змозі запропонувати йому замість риболовлі або чоловічих компаній?

Ніколи не думайте, що дружина або чоловік запропоновано долею як само собою зрозуміле. Що він має бути вдячний за те, що Ви живете з ним, що зійшли до таких відносин. Така впевненість – кінець сімейного життя.

Любіть свою половинку, дякуйте долю і батьків за те, що вони допомогли знайти такого чудового людини. Не забувайте хвалити один одного і говорити компліменти.

І найголовніше. Не забувайте щодня, щогодини працювати над собою і сімейними відносинами, виправляйте помилки, вчіться їх не допускати.

Тільки тоді, святкуючи діамантове весілля, ви зможете разом сказати: «Ми щасливі!»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: