У пошуках кохання

Кого люблять більше? Як бути коханим? Як стати гідним любові? Як знайти свою любов і утримати її?

Які вони справжній чоловік і справжня жінка, улюблені і люблячі? Чим відрізняються від звичайної нормальної людини, пристрасно бажає знайти свою любов?

Як ви вже встигли помітити, дуже часто люблять і ще як люблять (!!!) не найкрасивіших, не найрозумніших, не самих непогрішних, не найбільш забезпечених — бажання поправити своє матеріальне становище і любов до самої людини це не одне і те ж.

Але завжди, коли люблять по справжньому, люблять тих, хто не боїться розкритися, бути цілісною особистістю у повному розумінні цього слова, у якої є і сильні сторони. Хто може дозволити собі показати свої слабкості іншим, знає про них сам і при цьому продовжує до себе добре ставитися, цінує себе, вважає себе гідним любові і поваги. Що це — самовпевненість, манія величі, роздута зарозумілість? Ні, це всього лише вміння розбиратися в собі, своїх бажаннях, прагненнях, мотиви, вміння розуміти себе, і приймати таким, який він є.

Що таке недоліки? Це стереотипна оцінка зовнішності, характеру, розуму і т. д. Щоб вийти за рамки стереотипів, потрібно дозволити собі більш широкий кругозір, включити свої мізки, не озиратися на чуже нехай навіть думка більшості, або слова авторитетів. По суті недоліки — це продовження наших достоїнств, і не буває одне без іншого. Будь гідність в якійсь ситуації може стати недоліком, а будь-який недолік — гідністю. Наведу приклад: вміння запалювати в компанії, бути товариським — у сімейному колі чоловік може сприйняти як надмірну балакучість дружини. Або в тій же компанії друзі — як бажання привернути всю увагу тільки на себе, відбираючи його в інших. Як живеться самим товариським людям? Дивлячись де і як. Вони, як правило, важко переносять вимушену самотність через відсутність спілкування.

Що стосується недоліків, як вдається людям, які люблять і улюблені, спокійно уживатися зі своїми недоліками? Вони підносять їх як свою родзинку, візитну картку, те, що відрізняє їх від інших, те, що вселяє до них додаткову симпатію. Уявіть, як було б нудно жити, якщо всі були б ідеальними і, значить, один на одного схожими!

Той, хто приймає себе разом зі своїми недоліками, відноситься терпимо і до недоліків іншого, і від цього його люблять ще сильніше. Той, хто заслуговує на любов, не чіпляється за неї, як потопаючий за соломинку, він носить джерело любові всередині себе і може дозволити собі не мінятися на догоду іншому, навіть коханій людині. Якщо змінюється — то заради себе самого, тому що сам так вирішив, а не під тиском обставин або думки інших людей. І як не дивно, в результаті люблять з-за цього його ще сильніше, відчувають більшу повагу і захоплення, ніж тих, хто в гонитві за любов’ю готовий встати собі на горло і змінити своїм принципам. І очевидно, що той, хто не зраджує себе — не схильний і зраджувати іншого.

Щоб бути коханим, не потрібно бути ідеальним або втілюватися ким-те, чим ти не є. Граючи чужі ролі — не можна знайти своє щастя. Досить дозволити собі розкритися на всі сто, і виявити все найкраще вже є в тобі, і не соромитися своїх недоліків — вони є у всіх! Кожен заслуговує справжньої любові таким, який він є справжній, не копія або пародія на когось. Усім догодити неможливо, та й не потрібно, завжди знайдуться люди, які візьмуть тебе таким, який ти є і люди, яким ти не сподобаєшся.

Але найгірше — не дозволяти собі бути собою і при цьому все одно відчувати відсутність любові.

Одягаючи чужі маски, ми приречені жити у вічному страху і підозри, що люблять не тебе, а того, чию роль ти зараз граєш, люблять за вигадані гідності. Жити чужим життям, навіть «за любов», значить постійно контролювати себе, не дозволяючи розслабитися ні на хвилину, це не життя — це кошмар наяву. І щастя він ще нікому не приніс. Тим більше, що є інший стовідсотково перевірений спосіб заслужити любов — просто дозволити собі свободу самовираження, волю для цього тебе!

Дозвольте собі бути собою і прийміть себе таким, тому що це все, що у вас є. Але це «все» полягає все, що вам потрібно, щоб бути коханим. Ставитеся спершу самі до себе так, як хотіли б ставитися до своєї коханої людини і він ставився до вас. Будьте терпимі до своїх недоліків або сприймайте їх з гумором.

Любіть себе цілком, з недоліками, слабкостями і не глушіть свої достоїнства зі страху перед помилками, дайте розквітнути своїм здібностям — тоді вас полюблять, хочете ви того чи ні! Але любові ви заслуговуєте прямо зараз, просто тому, що ви є!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: