У пошуках помсти за зраду чоловіка

Енергія болю, яка поселяється в душі жінки після зради чоловіка, дуже підступна і небезпечна. Цієї енергії потрібен вихід, і найперше, що приходить в голову – це зробити чоловікові у відповідь не просто боляче, а дуже сильно боляче. Іноді здається, що тільки це може принести хоч якесь полегшення. І в голові починають будується плани помсти, один підступніше іншого.


Але перш, ніж вступити на цей шлях, зупиніться на мить і задайте собі питання:

Навіщо мстити? Що конкретно я отримаю в результаті від цього?

Можливо, ви думаєте, що вам стане легше?! Величезна помилка, стане ще гірше. Якусь подобу задоволення тривають якісь миті, помста часто імпульсивно і необдуманна. Як говорив великий музикант Шуберт: «Хочеш порадіти мить – помстися, хочеш радіти все життя — прости».А якщо такі плани задіяні інші люди, особливо інші чоловіки, то подумайте, що цього іншого чоловіка, ви ставите в положення «кошти», «знаряддя», принижуючи його як особистість.

А може бути, ви хочете чоловікові на прикладі показати, що значить, коли ось так болить, нестерпно і нестерпно? Нехай він відчує це, зрадник! А чим тоді, вибачте, відрізняється ваш вчинок від вчинку чоловіка? Вчинок, який породжує зло, що не зупиняє біль, а тільки збільшує її кількість. Може ви думаєте «обійти» вселенський закон «Причинно-наслідкових зв’язків», який говорить про те, що кожному з нас доведеться нести своє «покарання» за заподіяне зло іншим?.. Знову оману, проігнорувати цей закон не вийде. І за це зло вам доведеться нести відповідь, і «наслідок» не змусить себе довго чекати.

Чи Не краще припинити, припинити весь цей негатив, всю цю біль?
Чи Не краще трансформувати в щось інше,
зовсім протилежне?

Звичайно найкраще, що можна зробити в цій ситуації – пробачити, ви залишитеся разом або розійдетеся, це найкращий варіант. Але на самому початку, коли пристрасті вирують не на жарт, зробити це практично неможливо, до цього потрібно дозріти.

Але що тоді робити?

А що ви скажете з приводу того, щоб викликати у чоловіка дуже сильні емоції, але зі знаком «плюс», причому саме ці емоції можуть повернути розвиток ситуації зовсім в іншу сторону?

До таких емоцій відносяться інтерес і подив. Можливо, ви зробите щось таке, що змусить вашого чоловіка побачити вас за іншої сторони. Адже чекаючи від вас сліз, істерик, скандалів, звинувачень, ви можете поступити ТАК, що він буде просто збитий з пантелику, і подумає: «Як це все могло статися в нашій родині?! Як я міг так вчинити?! Адже моя дружина унікальна і такої більше немає у світі. Як я раніше не помічав у ній цього?..» І тут може статися найцікавіше, ваші відносини можуть кардинальним чином змінитися в кращу сторону.

Як же викликати здивування та інтерес?

Взагалі, подібні емоції ставляться до так званим «інтелектуальним емоціям», які викликають відчуття новизни, контрасту, зміни і змушують наші мізки думати, переосмислювати, переоцінювати всі в людині. Ще Аристотель писав, що диво є побудником пізнання. Адже можна сказати, що пішовши до іншої жінки, чоловік перестав пізнавати свою дружину, він вже знає про неї все, немає тієї новизни, загадки, а в іншій жінці ще стільки можна лише пізнати дивного. Адже якщо нас в людині нічого вже не зачіпає, то ми швидко втрачаємо до нього інтерес, пристрасть проходить.

Основна функція подиву і цікавості, це те, що це емоції «очищення каналів», вони звільняють наші провідні нервові шляхи, підготовляють їх до нової активності, відмінною від попередньої. Іншими словами, що чоловік виділяє свого дружині щось нове, що має для нього цінність, і саме це дає поштовх до аналізу ситуації і змушує його переосмислити ставлення до дружини, до всієї їх сімейного життя. Адже саме інтерес до дружини зміщує акцент уваги з іншої жінки на дружину.

Як же викликати у свого чоловіка не просто цікавість, а довготривалий інтерес?

Здивування та інтерес може викликати тільки нове, несподіване, те, що ви зазвичай не робили, що може заворожити, захопити. Але звичайно, все це повинно мати позитивний відтінок, який доставляє почуття радості і щастя. І робити це потрібно витончено і вишукано.

Почати, звичайно, краще з зовнішності. Змініть свій імідж, зачіска, одяг, макіяж, але тільки за умови, що вам це буде подобається, і ви будете впевнені, що у чоловіка буде приємне здивування, а не шок)).

Далі інтимна сфера. Можна піти банальним шляхом, вивчивши парочку нових способів.
А можна розвинути свою чуттєвість до таких висот, при яких вам не доведеться переривати весь інтернет у пошуках екзотики, у вас включиться фантазія, і ви будете без слів відчувати, від чого саме «знесе дах» у чоловіка і змусить його випробувати те, чого він ніколи не відчував з іншою жінкою.
Варіант для «просунутих»: зняти красивий номер в готелі, запросити чоловіка, влаштувати йому «незабутню ніч», бути пристрасною, ніжною, лагідною. А на ранок, сказавши щось «а тепер думай і вирішуй з ким бути», і просто піти.

Сфера спілкування. Ну тут я не буду повторюватися про те, що повинні бути повністю виключені звинувачення, скандали. З вашої сторони тільки увага і бажання зрозуміти чоловіка, його почуття. Проявляйте до нього щирий інтерес.

Здивувати можуть ваші нові захоплення, хобі. Ви робите це краще за всіх, чоловік починає пишатися і хвалитися друзям яка в нього унікальна дружина.

Ці способи одні з перших, які потрібно пробувати застосовувати. А взагалі тільки ВИ знаєте, як знову стати для чоловіка загадкової, несподіваною і спокусливою. Способів може бути тисячі. І тільки перенаправивши свою енергію з думок про помсту, на те, як можна по-справжньому здивувати, лише в такому разі можна досягти приголомшливих результатів!

Але все це потрібно робити тільки після того, як ви самі розібралися і зрозуміли причини виниклої ситуації, чому чоловік змінив.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: