Як досягти гармонії в сексі

by Адміністратор

На початку 80 -х років була виголошена одна знаменита фраза: «У нас сексу немає!». Як це безглуздо! А куди ж він подівся? Ну, якщо ви не займаєтеся, то це не значить, що й інші позбавляють себе цього задоволення.

І якщо ви з числа тих, хто все-таки займається сексом, тоді ця стаття саме для вас, а може бути і для тих, хто вважає, що сексу у нас немає.

Почнемо ми з спогадів. Як приємно прокидатися після жаркої ночі любові вранці, відчуваючи себе оновленим і повним сил. І це тільки початок. Визначимо всі позитивні сторони від занять любов, а негативних в моїй практиці, вибачте, не спостерігалося.

Наші милі чоловіки і коханці. Цікаво ви замислювалися, про що мріє чоловік в ліжку? Або чому вони заводять романи на стороні? Так-так, перша і найголовніша причина — не задоволення. Наша сексуальна неосвіченість. А адже багато з вас, я на 70% в цьому впевнена, поводяться в ліжку як наші прабабусі, тобто, відвертає голову, вважаєте квіточки на стінах, поки чоловік виконує подружній обов’язок. А йому хочеться… Ой, як багато йому хочеться!

По-перше, чоловіки в таємниці мріють урізноманітнити свій сексуальний раціон. По-друге, вони не люблять прелюдій і недотрог. По-третє, кожен чоловік мріє про оральний секс. Так чому б не стати вам для вашого чоловіка: хорошим другом, прекрасною дружиною і чарівною спокусницею? Варто спробувати лише раз, і ви отримаєте справжнє задоволення.

Для початку спробуйте урізноманітнити ваше сексуальне життя, дайте поживу уяві, міняйте пози. Ну досить вже використовувати місіонерську позу (зверху), поміняйтеся місцями, стати активною, і ви побачите у свого партнера підвищене збудження від незвичайної пасивної ролі. А може спробувати тугіше місіонерську позу, але тільки по-китайськи, коли жінка сидить зверху спиною до партнера. Або розташуйтеся на боці один вздовж іншого лицем до лиця, в позі «рейки», або один за іншим, в позі «паровозик», і при цих позах руки стають більш вільними для ласк. Я вже не кажу про позі «69», що дозволяє одночасно перейти в екстаз. Це тільки за умови, якщо ваша друга половинка має уявлення про чесний обмін його орального інтересу на кунілінгус.

Не можете собі це все уявити? А представляти не треба. Треба пробувати, експериментувати, насолоджуватися і отримувати задоволення, і дарувати не забуті відчуття вашому партнерові, і тоді гармонія вашої сексуального життя принесе вам здоров’я, і успіх у всіх справах!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: