Як підібрати бороду

Подобаються жінкам чоловіка з бородою? Звичайно, так, але тільки за умови, що вона доглянута, охайна і їм дуже до лиця. Тому, щоб підібрати бороду, найбільш підходящу Вашого типу особи, радимо скористатися наступними рекомендаціями:

 • Підбирайте бороду відповідно до свого зросту. Якщо зростання невеликий, то борідка повинна бути чисто символічна і не об’ємна, а при середньому – підійде і велика.
 • Блондини можуть дозволити собі рослинність погустіше, а ось брюнетам не варто переборщувати з розмірами.

Правильно підібрати бороду нескладно, якщо знати, який у вас тип особи. Кожна особа потребує невеликої корекції, адже мало хто з нас має ідеально овальною формою.

І наявність бороди у чоловіків може візуально скоректувати деякі проблеми зовнішності: прикрасити, або ж надати вигляду більш мужнього образу.

Відео з підбору бороди

Борода для кожного типу особи

Для того щоб правильно підібрати тип бороди, необхідно враховувати Ваші риси обличчя.

 • Проблема трикутного типу в тому, що візуально занадто розширена верхня частина. Таку форму врівноважить широка невелика борідка круглої або квадратної форми. • Трапецієвидна подовжена форма бороди або рослинність «від вуха і до вуха» візуально витягне кругле обличчя. Деяким навіть йде «цапина» борода. А також підійде «шкіперська» борідка, «жабо» або «каре».


 • Для витягнутого обличчя ідеально підійде «підкова» або баки. Мета бороди в даному випадку – в кілька разів розширити обличчя.
 • Дуже пощастило власникам овального особи – ним йде буквально все. Носіть будь-яку бороду будь-якої форми і довжини!


 • Багато чоловіків думають, що варто тільки перестати голитися, як відразу почне рости стильна і доглянута борода. У цьому випадку вони заходять в оману. Красива борода вимагає деяких зусиль. По-перше, треба протриматися без гоління хоча б 2 тижні. За цей час Ви відчуєте всю «принадність» неголеного обличчя – свербіж, нестерпне бажання почесатися, дискомфорт. Але, повірте, результат того вартий! Після двотижневого муки Ви зможете змоделювати собі саме той тип бороди, який Вам дійсно личить. Для більшої зручності є спеціальні програми, що дозволяють підібрати бороду онлайн. На прикладі власної фотографії або намальованих осіб підбираєте свій образ. Це дуже зручно і дає можливість спробувати різні варіації бороди без особливого збитку.

  Підібрати бороду онлайн

  За допомогою безкоштовної онлайн програми можна підібрати бороду по вашому фото. Завантажте свою фотографію (або приміряйте на типової фотографії) і приміряйте будь-який тип.

  Post Views:
  1 617

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: