Як підібрати стрижку чоловікові за типом особи

Питанням як підібрати стрижку чоловікові стали задаватися все більше представників обох статей. Ми часто женемося за кумирами, прагнемо скопіювати на себе їх образ. Але проблема часто полягає в тому, що стиль і манери вашого «улюбленця» вам не підходять, і ви виглядаєте простим пародистом! Ми впевнені, що вам краще підійде ваш власний образ!

Щоб зробити правильний вибір, спочатку визначаємося зі своїм типом і в процесі запам’ятовуємо, який стиль зробить вас більш привабливими для оточуючих дам:

1. Овальний

Ідеалом вважається овальна форма, для неї підібрати чоловічу стрижку не складе труднощів, адже будь-який вибір не буде промахом. Відмінно, швидше за все перед вами щасливий володар ідеального типу! Перш ніж зробити остаточний висновок, подивіться уважно: підборіддя повинен бути з кругловатым обрисом, злегка звужений до кінчика. Лоб буде ширше звичайного. Великі рот, ніс або очі при такому лику не присутні. Якщо все перераховане підходить під опис, вітаємо, ви бачите перед собою щасливчика! Експериментуйте з ним в своє задоволення!Для інших видів потрібно підібрати такий спосіб, щоб наблизитися до овального типу.

2. Круглий

Тут можна вибрати пошарове стиль, для цього вдаються до драбинці на боках, сходами на потилиці. На відміну від овальної такий тип не має витягнутої форми. Лоб, щелепи і вилиці завжди мають схожий розмах. Є володарем масивних скул, але при всьому вище перерахованому є свій баланс. Пишні стрижки будуть не правильним вибором, так само як і колоподібні. Якщо звичайно, ви не хочете, щоб ваше обличчя здавалося ще круглей.

Вам підуть короткі зачіски без чітких окантовок, з середньою довжиною по боках, і трохи подлинее зверху. Відкриті лінії волосся будуть тільки підкреслювати форму.

 

Вирішити цю проблему допоможе чубчик, за допомогою зачіс на бік ви зможете трохи згладити, а в деяких випадках і приховати, округлість. Детальніше про стрижки для круглого обличчя тут.3. Квадратний

Якщо ви володар квадратної форми, то в першу чергу поставлено завдання візуально пом’якшити всі грубі обриси, так сказати — злегка пом’якшити особа. Це мужній тип особи. Для такого типу характерні кутасті квадрат образні підборіддя і щелепу. Вони повинні мати схожу ширину. Вибрати стрижку чоловікові слід з середньою довжиною з боків. З більш довгим волоссям зверху. Підійде асиметрична чубчик.
4. Довгастий

Тут лінії щоки, підборіддя, щелепи мають однакову ширину. Такого типу рекомендовано робити стрижку з великою кількістю волосся з боків і меншим нагорі. Головне не перестаратися!5. Трикутний

Такий лик можна обчислити по широкому лобі, по широких вилицях, з гострого підборіддя. Зверніть увагу на багатошарові зачіски без гострих кутів, для вас вони будуть вдалим вибором. Відкоригувати форму обличчя можна додавши об’ємну бороду. Детальніше про стрижках для трикутного обличчя.


6. Діамантовий

Один з варіантів образу, це довге волосся. Власникам діаманта належать широкі вилиці, але і витягнутий вузький лоб, який допоможе приховати чубчик. Підборіддя має схожу форму. За допомогою зачіски потрібно досягти балансу чола і підборіддя. Візуально зменшити широкі вилиці.7. Серцеподібний

Такий лик забезпечує вам звуження від скул до гострого підборіддя і широкий лоб. Візуально частина з боків виглядає широкою. Краще уникнути великого об’єму при виборі нового стилю.

 


Як вибрати зачіску чоловікові за формою обличчя, тепер ви знаєте. Звичайно, крім обриси, враховуйте ваші індивідуальні особливості, ваші переваги в стилі, положення ваших вух, очей і навіть носа. У цьому вам може допомогти майстер. Бажаємо вам удачі на шляху до ідеального образу!

Post Views:
1 538

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: