Як правильно стригти бороду

Для кожного чоловіка форма і стиль бороди може бути індивідуальним і бути відмінною рисою зовнішності. Ще з історії відомо, що борода – це символ мужності і її носили всі чоловіки. На сьогоднішній день для багатьох молодих людей борода не має нічого спільного з фізичною силою.

Види борід можуть бути абсолютно різними за формами і типами. Мода з кожним разом змінюється, чоловіки постійно в пошуках нових трендів, саме це і призвело до появи великої кількості стрижок бороди.

Необхідно пам’ятати, що кожному типу особи властива своя стрижка бороди. Тому варто вибирати таку модель, яка підійде саме Вам.
Підстригаючи бороду, завжди необхідно враховувати власний колір волосся, так як при темному волоссі і світлій шкірі, не потрібно робити бороду занадто об’ємною, краще збривати волосся, щоб вони виділялися різкістю на обличчі. А ось при світлих або рудому волоссі можна залишити широку бороду, яка не буде занадто різко виділятися на обличчі.


Крім цього, при виборі стрижки бороди, необхідно враховувати зростання, так як чоловікам з середнім зростанням підійде будь-які види борід і вусів. А високим чоловікам краще всього носити бороду, яка збільшує обличчя і структуру тіла.

Основні етапи стрижки бороди

Якісно підстрижена борода додасть акуратності Вашому зовнішньому вигляду. Модні стрижки бороди – необмежені, тому давайте розглянемо, як правильно стригти бороду.

 • Важливо починати стрижку з ретельно вимитої і розчесаної бороди. Так як волосся брудняться так само, як і на голові.
 • Стрижку починаємо з щік і шиї – необхідно збрити всі зайві волоски. Головне, не перестаратися, адже чим рослинність довший, тим більше повинні бути покриті щоки і шия.
 • Після того як зробили форму на щоках і шиї, приступаємо до стрижки вусів.
 • Плавно переходимо до бічних частинах. Якщо у Вас довга, густа борода, то для стрижки краще використовувати ножиці з гострими кінцями, спрямованими вгору.
 • Щоб надати форму конуса бороді, необхідно переконається, що гостра частина знаходиться по центру.
 • Після виконання основної частини, переходимо до скронь, які візуально можуть змінити риси обличчя. Наприклад, кругле або квадратне обличчя подовжать довгі бакенбарди, а ось володарям вузьким або трикутним особам підійдуть короткі віскі, які заокруглять форму особи.
 • Щоб зробити більш акуратною Вашу бороду, з допомогою тримера видаліть волосся у важкодоступних місцях (під носом і в куточках губ), при цьому тримайте рот закритим.
 • Зніміть всі насадки і сбрейте залишилися щетину, орієнтуючись на лінію щелепи. В цьому випадку можна використовувати бритву, все залежить від бажаної форми. Особливу увагу варто приділити косим краях бороди.
 • Виходячи з цього, бачимо, щоб надати форму бороди, необхідно скористатися тримером, бритвою, а для більш густої рослинності можна використовувати ножиці.

  Покрокове відео з підстригання бороди
  Дуже зручно стригти бороду тримером і перукарськими ножицями. Найкраще робити стрижку на мокрі волосся, так їх можна більше обстригти. Стригти бороду тримером зручно тим, що для нього є насадки, які дозволяють регулювати довжину. Для початку краще всього використовувати насадку для більшої довжини. Вуса необхідно зістригати з середини губ повільно ведучи до куточків. А ось верхню частину усов краще не вкорочувати і залишити до самого носа.

  Якщо підстригати з допомогою ножиць, то краще використовувати гребінець, для того, щоб прискорити процес.
  В наш час існує величезний вибір різних стрижок, час йде, мода змінюється, але основні види стрижок завжди будуть в тренді. Підібравши собі саме ту форму бороди, яка Вам до лиця, Ви завжди будете оточені увагою і будете мати дивовижний, привабливий стиль.

  Post Views:
  2 138

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: