Як прискорити ріст бороди

Мало хто буде заперечувати той факт, що густа рослинність на обличчі знову в моді. Стильні бородані буквально заполонили простори інтернету і телебачення, так і на вулиці часто можна зустріти доглянутого чоловіка з ефектною бородою. І нехай хто-то до сих пір залишається вірним стандартам безволосого особи, деякі ж вирішили кардинально змінити свій імідж . І хоча кому-то такий тренд пішов на руку, адже не дуже подобається голитися кожен день, коли буйна рослинність на обличчі. А ось деякі, навпаки, зіткнулися з проблемою повільного росту бороди. І, здавалося б, начебто вже не 17 років, гормони в порядку, у батька і діда подібних труднощів не виникає, але, тим не менш, доводиться шукати методи, як прискорити ріст бороди.Причини повільного зростання

На жаль, самостійно з’ясувати причини поганої рослинності не завжди просто. Для цього необхідно проконсультуватися з фахівцем. В першу чергу це може бути пов’язано з генетичною особливістю. І хоч цей фактор досить проблематично виправити, методи все ж є, як у сучасній, так і в народній медицині.Друге, на що слід звернути увагу, це на харчування. Для швидкого росту бороди необхідно достатня наявність в організмі магнію, хрому, кальцію та бета-каротину. Саме тому слід включити в свій раціон овочі, фрукти, бобові, горіхи і сир.

Деякі фахівці виявили зв’язок між фізичною активністю чоловіка і зростанням рослинності на обличчі. Іншими словами, щоб прискорити процес зростання бороди, потрібно займатися спортом. І хоча цей взаємозв’язок не має переконливого наукового доказу, багато чоловіків переконалися в її реальності на власному досвіді.

Ще один фактор, який заважає прискорити зростання бороди, це недолік гормонів. Проте з цим потрібно боротися з обережністю, а головне під чітким наглядом фахівця, інакше це може згубно позначитися на загальному стані здоров’я.

Як прискорити ріст бороди

На сьогоднішній момент можна виділити декілька основних методів стимулювання волосяних фолікул на обличчі:

  • Маски
  • Медичні препарати
  • Масаж


Правильне прямий вплив на особу допоможе прискорити зростання бороди в 16 років, коли буйна рослинність ще тільки в мріях. В цій справі добре допомагають маски для обличчя. Одна з найбільш популярних — це репейная маска. Часто в неї додають ще і червоний перець. Наносити таку маску можна 1 або 2 рази на тиждень. Після рекомендується змити звичайним шампунем. Головне стежити за тим, щоб маска не потрапила на слизову.

Добре допомагає евкаліпт. Однак його не можна просто наносити на обличчя, необхідно розбавляти водою, 4 частини води і 1 частина масла евкаліпта. Наносити на шкіру обличчя за допомогою ватного диска. Крім цього, корисно використовувати різні лікувальні засоби, до складу якого входить евкаліпт.

Щоб борода росла швидше можна зробити маску з меленої кориці і соку лайма. Для цього необхідно змішати одну столову ложку кориці і 2 столових ложки соку лайма. Отриману пасту необхідно наносити двічі на день і залишати на обличчя на 20-25 хвилин.

Ще один перевірений засіб – це медикаменти. Досить популярним є міноксидил. Спочатку це засіб розроблялося для стимулювання росту волосся на голові, проте деякі вважають, що воно також добре впливає на волосяні цибулини на обличчі.


Ще один традиційний препарат для росту волосся – финастред. Ці таблетки, покликані поліпшити зростання волосся на голові, здатні допомогти і в стимулюванні рослинності на обличчі.


 

В комплексі всіх цих заходів необхідно використовувати масаж обличчя. Таким чином, ви можете прискорити зростання бороди в домашніх умовах без непередбачених наслідків. 10-15 хвилин кругових рухів на обличчі допоможе отримати розкішну бороду в короткі терміни.

 

Post Views:
610

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: