Як схуднути без дієт – прості та ефективні методи

by Адміністратор

Жінки – невтомні борці, станом, обставинам, покликанням, характером. Бореться і долає слабка стать всілякі, дійсні і надумані труднощі. Робочі завали і сімейні негаразди, громадське традиційна думка і домашній побут. Але найголовніший і витончений противник жінки – зовнішність. Боротьба за свіжість, привабливість, бездоганність і красу йде безперервна і неабияка. Один з найлютіших, можна сказати, ворогів – зайва вага.

Схуднення без заборон

Дієта – не найлегший шлях схуднення, хоча і досить ефективний. Однак, хто хоч раз застосовував дієти на практиці, знає, що варто послабити віжки, і – кілограми повертаються з плюсом. Відбувається це від того, що дієта спирається на заборони, з якими може працювати нашу свідомість, але ось підсвідомості вони невідомі. Варто тільки послабити свідомий контроль (ну не можна ж постійно себе контролювати!), як кілограми повертаються тихою сапою.

Що ж робити? Вихід є. Давно помічено, що людина поправляється в основному через переїдання, яке він перестає помічати. Коли людина хоча б трохи переїв у нього виникає відчуття тяжкості в шлунку. Це почуття часто асоціюють з істинним насиченням, однак, воно говорить про те, що ви переїли. Зупинятися потрібно тоді, коли цього почуття ще немає – тільки тоді схуднення буде гарантовано і, що важливо, без роздратування, супроводжуючого заборони на смачненьке, так як їсти можна все.

І, звичайно, зовсім необхідно підключити фізичні навантаження, щоб прискорити процеси метаболізму. Якщо немає можливості ходити у фітнес-клуб, то є прекрасний вихід – інтернет, де можна знайти відео для схуднення в русі, як кажуть, на будь-який смак. Худнути треба з апетитом і рухом!

Скакалка проти зайвих кілограмів

Все більш затребуваним в наш час стає спосіб схуднення за допомогою підручних засобів, наприклад, таких як скакалка. Адже давно відомо, що одними дієтами, як кажуть, «ситий не будеш».

Якщо ви не будете займатися фізичними вправами, то навіть голодування не допоможе скинути вагу, а тільки додасть проблем зі здоров’ям. Не у всіх жінок є сьогодні час відвідувати фітнес-клуб, а ось така звичайна річ, як скакалка допоможе досить швидко скинути вагу і додати вашому тілу бажану форму. Багато фахівців вважають, що стрибки зі скакалкою можна порівняти з заняттями на дорогому тренажері.

Про ціну поговорили, давайте перейдемо безпосередньо до схудненню. Стрибки зі скакалкою дозволяють за 15 хвилин позбутися від 200 кілокалорій. Навіть якщо ви не можете (в силу різних причин) стрибати в швидкому темпі, то повільні підскоки теж зроблять свою справу, тільки результат буде видний не так швидко.

Крім того, що скакалка – прекрасний тренажер для схуднення, вона ще й сприятливо впливає на ваше здоров’я. Під час стрибків відбувається стимуляція серцево-судинної і м’язової систем, з організму виводяться шлаки і токсини, а в венах на ногах усуваються застійні явища.

Дієтологи рекомендують у процесі тренувань пити більше рідини, краще всього підійде зелений чай, який після приготування був охолоджений.

Водні процедури проти целюліту

Дійсним переможцем у прагненні позбутися від неприємної і гнітючою «апельсинової кірки» можна стати лише, використовуючи комплексну і регулярну систему. Це і правильне продумане харчування, неодмінні фізичні спрямовані навантаження, норма ваги, масажі, спеціальні обгортання, растирки, ванни, всілякі крему.

Результативні і, що важливо, приємні водні антицелюлітні прийоми і методи. Це, наприклад, надзвичайно ефективний і спрямований, душ Шарко. Як правило, це процедура не домашня, її пропонують спеціалізовані лікувально-косметичні центри.

На виражені або підозрілі проблемні зони впливають сильної спрямованої струменем води грамотно змінної інтенсивності, температури, тиску. Відбувається одночасний зовнішній і внутрішній (потоком крові) посилений масаж, що сприяє дієвому розщепленню жиру. Сприятливі і неймовірно ефективні та інші, доступні процедури: плавання в басейні або природному водоймищі, традиційний контрастний душ, спеціальні ванни, комплексні впливу лазні – сауни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: