Як відростити бороду

Відрощування бороди – справа дуже відповідальна. Це може стати невеликою випробуванням для чоловіка і процесом самопізнання. Перш ніж відростити бороду, переконайтеся, що Ви до цього готові. Гоління стало звичним явищем для чоловіків, а от дозволити відростити бороду може не кожен. Так як відрощування бороди вимагає, насамперед, сміливості і рішучості. Це дуже відповідальний крок, на який погодиться не кожен молодий чоловік.
Природно, не кожен чоловік може дозволити відпустити розкішну бороду. Якщо у Вас розкішна рослинність на обличчі, то варто трохи поекспериментувати. Результат може здатися настільки приголомшливим, що Вам захочеться носити бороду постійно. Головне пам’ятати, що це Ваш образ і все залежить тільки від Вас. Якщо Вам не сподобається даний тип бороди, тоді можете його збрити, але зате, Ви будете знати, як відростити гарну бороду.
Кожен чоловік відрощує бороду з багатьох причин, деякі відпускають її для того, щоб сподобатися своїй супутниці, а хтось для того, щоб підкреслити свій імідж і виглядати солідніше.

Зростання волосся залежить від генетики, але якщо Вам не терпиться отримати залучає борідку, можете використовувати маски для росту щетини, а також попити вітаміни, при цьому не голити і не підрізати їх.

Основні правила відрощування бороди

1. Правильне харчування
Волосся складається на 78% з білка кератину), що складається з амінокислот, і на 15% з води, тому необхідно стежити за тим, щоб у вашому раціоні було достатньо «будівельного матеріалу» для отращиваемой бороди.Додайте в раціон тваринні білки. А також випивайте не менше 2-х літрів води в день.

2. Вітаміни
Необхідно приймати вітамінні комплекси, що містять біотин, кальцій, фосфор, цинк, селен, риб’ячий жир.

3. Хороший сон
Для кращого засвоєння всіх необхідних амінокислот і вітамін з їжі

4. Не голитися і не підстригати бороду близько 1 місяця
Якщо ви хочете, відростити гарну бороду, необхідно потерпіти. Починати надавати їй форму – стригти, підрізати, необхідно не менш ніж через місяць.Доведеться потерпіти свербіж, недбалий зовнішній вигляд. Це складно, але пам’ятайте про кінцевої мети – доглянутою густій бороді!

5. Розчісуйте бороду
Розчісуючи, ви будете стимулювати ріст волосся бороди, а також покращувати її вигляд

6. Використовуйте стимулятори росту
Якщо борода не росте або робить це нерівномірно, то використовуйте для відрощування різні стимулятори: міноксидил.

Детальніше про миноксидиле

Додаткові рекомендації:

Якщо Ви хочете мати пристойний, привабливий вигляд, необхідно знати, як правильно відростити бороду.

 • Всього лише один раз в тиждень очищайте від забруднень особа. Для цього можна застосувати скраб, який допоможе видалити мертві клітини на обличчі, стимулюючи ріст волосся.
 • Не забувайте підтримувати чистоту рослинності. Промийте обличчя теплою водою з милом вранці і ввечері. Така гігієна також сприяє зростанню невеликих волосся.
 • Якщо Ви виявили вросшее волоски, видалите їх, так як Ваша борода не буде зростати рівномірно.
 • Щоб швидко відростити бороду, знімайте стрес. Борода краще всього росте в розслабленому стані. Можна проводити якісь вправи, які покращують циркуляцію крові, а це в свою чергу сприяє зростанню Вашої борідки.
 • Як би сильно не хотілося підстригти бороду, ні в якому разі не робіть цього, якщо хочете відростити шикарну борідку. Доглядати за бородою варто починати не менше ніж через шість тижнів. Голять бороду, Ви зменшуєте ріст волосся, а не навпаки.
 • Так як рослинність не зростає з однаковою швидкістю, Вам доведеться перетерпіти свербіж і подразнення. Тому, щоб зняти запалення, нанесіть на обличчя крем з гідрокортизоном.
 • Будьте дуже терплячі і йдіть до поставленої задачі. Ви можете прискорити процес зростання бороди, але велику роль відіграє генетика. Ви можете подивитися на бороди своїх родичів і побачити, що Вас чекає.
 • Щоб відростити бороду 17років, достатньо всього лише за нею регулярно доглядати і при необхідності приймати вітаміни.

  Пам’ятайте, головне не здаватися! Скільки відрощувати бороду – вирішувати Вам. Стежите за модними тенденціями, адже може, Ви знайдете те, що підійде саме Вам. Сподіваємося, що вище описані способи допоможуть Вам відростити шикарну борідку, яка стане доповненням до Вашого іміджу.

  Post Views:
  634

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: