Як виглядати молодше після тридцяти, сорока?

by Адміністратор

«Переваливши» рубіж у 30 років, наш організм дещо змінюється: сповільнюється процес обміну речовин і починається старіння.

В гонитві за молодістю багато жінки вступають у нерівну боротьбу зі своїм організмом, застосовуючи для цього різні засоби і методи, починаючи від диво-кремів, закінчуючи пластикою.

Бажання виглядати красивою цілком зрозуміло. Всі ми хочемо подобатися чоловікам, які теж змінюються, і з віком все більше і більше задивляються на наших молодих суперниць. Ну що ж, тут нічого не поробиш – фізіологія самця вимагає продовження роду і передачі свого ДНК більш молодий носительці. Починаючи зовнішнє перетворення, ми геть забуваємо про внутрішній стан, адже саме внутрішній світ позначається на нашій зовнішності.

Зайнявся чисткою свого організму і кілька обмеживши прийом всього, що завдає йому шкоди, ви з легкістю скинете років десять, і при використанні невеликої кількості природної косметики, без проблем утрете ніс розцяцькованих вертихвосткам. Любіть себе, і ваш організм віддячить вам тим же.

Як одягатися, щоб виглядати молодше

Зазвичай жінка вже закінчила пошук свого стилю до 30 років. Встановлено, що домогосподарки в більшості випадків позбавлені вираженого стилю, чим часто викликають нарікання чоловіків.

Якщо, ви надягаєте об’ємний верх, то компенсуйте його «полегшеним» низом – вузькими брюками або просто стрункими ногами. Крім того, важлива довжина спідниць і суконь. Оптимальна – до коліна або на 5 см нижче (вище після 40 вже не рекомендується). Спідниці до середини ікри, особливо з широким подолом, додають року.

Чим простіше крій костюма, тим молодше виглядає жінка, то ж стосується і стилю прикрас. І якщо в молодості непомірність в гардеробі виглядає ексцентрично, то з віком викриває у відсутності смаку. Дамам за 40-45 років не варто купувати одяг молодіжних брендів.

Дуже молодить біла блузка з бавовни. Вже багато років — це хіт. Світло-сині або благородно-блакитні джинси також допомагають візуально виглядати молодше. А от модні нині блискучі тканини можуть накинути кілька років. Легко виглядати елегантною в одязі з однотонних тканин благородних природних відтінків, але без яскравих вкраплень ваш образ буде нудним.

Жінка, в чиєму гардеробі присутній елемент модною забарвлення, дає сигнал оточуючим, що вона достатньо молода.

Стильна жінка не може одягатися старомодно, тому потрібно періодично перебирати гардероб. Не обов’язково оновлювати гардероб до кожного сезону. Але включати в нього актуальні речі просто необхідно – це молодить і зовні, і внутрішньо. Ви будете почувати себе впевнено, якщо на вас будуть туфлі з сучасною формою каблука, модно зав’язаний шарф, а в руці сумка в дусі останніх тенденцій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: