Як зафарбувати сивину у чоловіків

Сивина – це проблема, з якою рано чи пізно стикаються всі: і чоловіки і жінки. І якщо жінка може врятуватися фарбуванням практично в будь-який колір, чоловікові набагато складніше приховати подібні вікові ознаки.

Особливості фарбування сивини у чоловіків

Процес фарбування чоловічих волосся має ряд особливостей.

1. Збереження природного кольору волосся

Волосся чоловіка потрібно пофарбувати так, щоб вони при цьому не виглядали пофарбованими. Багато чоловіків комплексують з-за того, що їм доводиться звертатися до цієї косметологічної процедурою. Тому одна з головних умов – підбір фарби, максимально наближений до натурального кольору волосся або використання методу мелірування або камуфляжу сивини.

2. Відсутність нефарбованих коренів

Коли у жінки після фарбування відростають волосся і чітко видно коріння натурального відтінку, на це мало хто зверне увагу, так як така картина вважається природною. Якщо ж у чоловіка видно коріння з чіткою межею натуральних і фарбованого волосся, це виглядає як мінімум дивно. Щоб коріння відростало з непомітною різницею в кольорі, використовуються тонування і матування сивини

3. Бликование сивини

Повністю зафарбувати сивину вийде тільки, якщо використовувати однорідну фарбу. Але чоловік з пофарбованими волоссям виглядає не зовсім природно. Допомогти волоссю не виглядати штучно допоможе бликование – переливи сивини менш щільними відтінками.

4. Відсутність блиску волосся

Ще одна особливість фарбування сивини у чоловіків – волосся не повинні блищати. Блиск і шовковистість характерні для жіночої шевелюри, волосся ж чоловіки повинні виглядати так, ніби їх не торкалася рука майстра.

Види

В залежності від того, який результат очікується, існує декілька технік фарбування.

Камуфляж або камуфлювання

Ця салонна послуга передбачає приглушення відтінку сивого волосся за досить короткий період – 5-10 хвилин. Камуфлювання проводиться за допомогою спеціальних фарб-гелів. За рахунок процедури відсутня чітка межа між відрослими натуральними і фарбованим волоссям. Також камуфляж допомагає зберегти природний зовнішній вигляд волосся. Після процедури волосся не мають характерного блиску.

Відтінки фарб для камуфляжу максимально наближені до натуральних. Також такі фарби створені на безаміачної основі, не мають у своєму складі шкідливих хімічних засобів. Недолік техніки камуфляжу в недовговічності: фарба швидко вимивається.

Тонування

Ця процедура являє собою фарбування полуперманентными фарбами з маленьким відсотком оксиду. Техніка тонування освіжає зачіску, приховує її недоліки і дає природний результат.

Стійке фарбування

Ще один спосіб приховати сивину волосся – пофарбувати волосся повністю. Для повного фарбування використовуються барвники з вмістом у складі пероксиду і аміаку.

За допомогою фарбування можна надати волоссю більш світлий відтінок, максимально наблизивши їх до кольору сивини. Такі барвники досить стійкі і не змиваються, навіть коли відростають коріння. Тому їх постійно доведеться підфарбовувати.

Фарба для чоловіків від сивини

Фарбувати волосся чоловіків потрібно спеціально призначеними для цього барвника. Справа в тому, що чоловічі волосся жорсткі і щільні, маю зовсім відмінну структуру від жіночих волосся. Тому для чоловічого фарбування випускаються спеціальні фарби і засоби по догляду з відповідним складом.

Для фарбування можна використовувати наступні барвники:

 • American Crew – фарба-камуфляж для сивого волосся;
 • Estel ALPHA HOMME – фарба-мус для сивого волосся;
 • JustForMen – стійка готова суміш фарби і окислювача;
 • Lisap Man Color – стійкий професійний безаммиачный барвник італійського виробництва;
 • Men Professional Hair Color Cream – полуперманентный барвник німецького виробництва;
 • Paul Mitchell Flash Back – полуперманентное безаміачний засіб, представлений дев’ятьма натуральними відтінками.

Процедура матування сивини

Фарбування волосся чоловіки здійснюється через наступні етапи:

 • Для матування сивого волосся використовуються близькі до натурального відтінки барвника;
 • Перед фарбуванням волосся підстригаються і миються шампунем;
 • Після змішування складових барвника, суміш наноситься на поверхню волосся за допомогою спеціальної широкої кисті;
 • В першу чергу барвник наноситься на проблемні ділянки – віскі;
 • Потім суміш розподіляється по поверхні волосся;
 • Барвник потрібно протримати на 5-10 хвилин від кількості сивого волосся;
 • Через 10 хвилин волосся промивається, на них наносять зміцнюючий бальзам, після чого висушують.

Чоловікам, які активно борються з сивиною методами фарбування, треба придбати спеціальні відтінкові шампуні, які допоможуть зберегти природний колір барвника до наступної стрижки.

Post Views:
57

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: