Уроки СМС — флірту

01,30 по Москві. «Я люблю тебе, Люся!» – стукає в мобільний і розсівається по сонної кімнаті мелодійним наспівом «Бариня! Пошта завітала! Прошу прочитати!» .

Люся, зла на весь світ за те, що Він не дав додивитися їй перший казковий сон цієї ночі, відкривши одне око, читає: «Я…». Правда, знайома багатьом ситуація? Напевно, не важко здогадатися про реакції Люсі на таке визнання? Виходячи з цього прикладу і спираючись на рекомендації сімейних психологів, спробуємо накидати схему вдалого смс-флірту. Приємного і корисного для обох сторін, сполучених відстанню телефонного дзвінка.

Отже, правило 1. Все потрібно робити вчасно.

Хтось із відомих мислителів колись прорік: «Краще злегка недогріть подія на вогні часу, ніж подавати його занадто підсмаженою». Довге очікування завжди псує враження.

З цього висновок. Перш ніж почати листування вивчіть людини. Його смаки, звички, режим дня і ставлення до життя. Ця інформація вам стане просто необхідною, якщо ви мрієте про переростання віртуального флірту в реальні відносини. Та й крім того, як приємно отримувати вже реалізовану мрію на блюдечку із золотою облямівкою, лише тільки задумавши бажання!

Правило 2. Грамотність.

«Люся! Ти прикрастнее всіх на свиті! Встретемся у пам’ятках!». Між іншим, досить реальна смс. Люся була в шоці. Повірте! Та й «пам’ятники» викликали асоціацію не з прекрасним принцом-незнайомцем, а з кладовищем. Вибачте, за такий тривіальну трактування!

Тому – грамотність і ще раз грамотність. Навчіться чітко викладати свої думки, формувати пропозиції, в короткі слова і фрази вкладати величезний сенс.

Правило 3. Оригінальність.

Якщо ви реально хочете сподобатися вашого об’єкту жадання (заінтригувати ВЖЕ давно улюблену дівчину, помиритися з дружиною ВЖЕ) ніколи, ні за яких обставин, не користуйтеся геніальними шедеврами інтернету. Всі смс-збірники давно вже переспівані і затасканы до дірок. Крім того, звідки ви можете знати, що попередній залицяльник не відправив ВАШІЙ дамі ще до вас цю ж смс? Будьте прості і щирі. Вона обов’язково відчує всю зворушливість вашого відкритого серця!

Правило 4. Коректність

Не будьте занадто нав’язливі. І не сприймайте довгий відсутність відповіді як привід для розчарування, або ще гірше – скандалу. Можливо, дівчина (хлопець) обмірковує, що написати вам у відповідь. Або просто – зайнята (т).

Тому, висновок в практику. Написавши щось гарне, не шліть через кожні 2 хвилини: «Чому не відповідаєш? Не сподобалося, так?», «Мовчиш, значить, вже не любиш?» тощо. Почекайте, дайте час. Воно, найчастіше, ваш союзник на тонкому терені смс-флірту.

Правило 5. Конкретність

Пишіть смс, які безпосередньо підштовхують до діалогу. Замість банального: «Привіт! Як справи?» напишіть : «Від нашої попередньої зустрічі пройшло 5 годин. Я так скучив! А ти?». Коротко і просто.

І наостанок. Звичайно, смс-флірт має свої плюси і мінуси. Втім, як і будь-яку справу, безпосередньо пов’язане з любов’ю. Очевидний плюс – можливість обдумати те, що хочеш сказати. Мінус – невідомість. Відправляючи смс, ми не бачимо очей адресата. Не чуємо стукіт його серця. Не спостерігаємо реального ефекту від прочитаного.

Тому – останнє правило. В смс-флірті важливо не перестаратися. Нехай він залишиться важливою частиною ваших реальних відносин, а не замінить їх!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: