Утримання або відмову від сексу

Про це багато мовчать, червоніючи, пошепки відкриваються в цій проблемі своїй близькій людині, з-за цього люди йдуть у себе, стають дуже дратівливими і ненавидять все і всіх навколо. З цієї причини часто розпадаються пари.

Що ж, Ви запитаєте, так може зіпсувати життя?
Можна легко здогадатися, що мова йде про сексуальному утриманні.

Стриманість — це процес припинення сексуальності.

В його розвитку часто можна бачити певну динаміку: спочатку, після припинення сексуальних контактів, особистість може відчувати повний душевний спокій і навіть полегшення, але потім відбувається підвищення статевого потягу і може виникати дискомфорт від неможливості його задовольнити.

Далі, за Фрейдом, всі ці муки і страждання можуть найімовірніше сублимироваться в інші сфери життєдіяльності.

Лібідо

Так лібідо і здійснює над людиною свою сексуальну роботу, зберігаючи свій певний рівень усталеної, щоб на його основі при сприятливому перебігу обставин знову розвернутися у всій своїй красі. Тимчасові рамки стадій перетворень сексуальності при утриманні можуть сильно варіюватися.

Цікаво, що, усвідомлюючи деякі закономірності, які мають зв’язок з ритмами сексуальної активності, можна свідомо впливати на стан організму і навіть досягати певних цілей.

Так, існує якийсь факт – утримання протягом трьох-чотирьох місяців у партнерів відбувається зачаття плоду жіночої статі.

Нам потрібно з’ясувати в чому шкоди та в чому користь статевого утримання?

Перше, що можна абсолютно точно сказати люди ми всі різні і якщо хтось з нас переносить утримання легко і не замислюючись про це, то можна вирішити, що для них це шкода, але ті, хто просто не уявляє своє життя без сексуальних відносин, страждають від відсутності таких.

Хтось вважає, що утримання це термін від місяця до кількох років, хтось думає, що, якщо хоч одна ніч, проведена без сексу, то все! Хана!

Давайте внесемо деяку ясність в актуальну тему, обов’язково треба мати на увазі, що стриманість (до речі, як і частого ритму статевого життя), необхідно розглядати у зв’язку з рівнем статевого потягу, особливостями людини (в сенсі схильності до невротизації) і станом сексуального здоров’я.

Як правило якщо рівень статевого потягу низький, то утримання переноситься легше, і навпаки.

Якщо особистість схильна до невротичних реакцій, то і стриманість, і частий ритм викликають невротичний стан підвищується дратівливість, погіршується настрій, виникає сильна запальність, і може навіть дуже агресивний стан.

Чим старше тим небезпечніша

Якщо підсумувати – шкода від статевого утримання для чоловіків:
В принципі, тут багато чого залежить від віку: чим старше, тим небезпечніше утримуватися.

Може взагалі припинитися функціонування сексуальності, так як на вікове зниження статевого потягу накладається падіння лібідо від стриманості.

Це звичайно — ж песимістична точка зору. Але, знову ж таки, сучасні препарати індукують у чоловіків сексуальні реакції навіть в тих випадках, коли статевого потягу взагалі немає. Ка б це не звучало парадоксально , але після величезного кількості часу можна, як ні в чому не бувало повернутися до нормальних статевих відносин.

Що до чого і як краще….

Запам’ятайте, якось ми розповідали про відомому сексологе Джона Грэйе, який провівши сім років у Тибеті в обличчі ченця, зрозумів, що таке життя зовсім не для нього і зрештою вирішив повернутися до звичайного життя. Причому, це тільки послужило йому велику користь.

Справа в тому, що він краще за всіх розумів жіночу психологію. Кожен раз, кажучи жінці, що після семирічного утримання він не пам’ятає або не знає, що до чого і як краще в інтимному плані, а особливо його хвилювало питання все-таки як правильно себе вести, щоб жінка отримала необхідний для неї результат.

Так що, пані охоче розповідали хитрого і розумного непорочному, але дуже розумному колишнього ченця, як доставити їм задоволення.

Що ж стосується жінок, то тут такий момент, коли чоловік, кажуть, стає недосвідченим імпотентом, то жінка стає взагалі фригідною. Насправді, все не так просто. Тут ситуація така, що людина як би тече або рухається в цьому темпі життя, тобто рух за життя.

Форми гетеросексуальних відносин

Існують три взаємопов’язані форми гетеросексуальних відносин вільна любов, шлюб, і звичайно ж проституція.
Від тривалого утримання (як, втім, і від частих сексуальних контактів) жінка може просуватися, перебуваючи в одній формі відносин, до іншої і назад.
Втім, звичайно те ж саме має відношення і до чоловіків.

Шкода статевого утримання у самому загальному випадку визначається тим сенсом сексуальних відносин, що як чоловік так і жінка вкладають в статевий акт.

На початку відносин статева активність зазвичай підвищена, принаймні, немає так званого двостороннього зниження сексуальної активності, тобто або хтось не хоче, або не дає. І це призводить до статевого утримання, яке у свою чергу і призводить до розпаду пари.

Шлях до зміцнення відносин

У повну протилежність такій песимістичній позиції правомірна і інша. Якщо ж припинилися сексуальні стосунки, це привід, щоб сісти, обговорити і спробувати зрозуміти, що відбувається. Ось це і є шлях до зміцнення і розвитку відносин.

Якщо все ж говорити про користь статевого утримання, то тут наступні плюси: для чоловіків це збереження себе, гідність називатися вірним чоловіком, а для жінки в свою підготовка до кращого, не витрачення себе на непотрібні статеві зв’язки.

Нерідко, а, навіть, в основному, при відновленні статевих відносин виникають деякі проблеми, наприклад, взяти тугіше тривалість статевого акту, яка скорочується, але не на всіх це діє і, у принципі, буває, що активність і відновлюється.

Наведемо ось такий науковий факт:
Наявність або відсутність обтяжливих відчуттів при вимушеному статевій стриманості у чоловіків і жінок залежить в першу чергу від вираженості статевого потягу, індивідуальних особливостей статевої конституції, особистісних рис, темпераменту, соціально-побутових та багатьох інших факторів.

Місяць …. або роки

При слабовираженной потяг статева стриманість можливо протягом лише декількох місяців і навіть, уявіть, років без особливої шкоди для організму; але при сильно вираженому статевому потязі можливі негативний вплив на розумову та фізичну діяльність, настрій, працездатність, виникнення підвищеної нервово-психічної збудливості з почуттям повної життєвої незадоволеності. Існуючі у чоловіка механізми саморегуляції статевої функції здатні змінювати інтенсивність статевого потягу на періоди вимушеного статевого утримання.

В принципі, не особливо-то шкідливо стриманість, як ним лякають недосвідчені уми. Головне, це грамотне відновлення, після нього тому що утримання може вплинути і на психіку людини, тоді відновитися буде набагато складніше.

безладні зв’язки

Але, якщо з психікою у людини все окей, то частіше все-таки подумайте ще й про фізичне здоров’я, адже утримання, часто прирівнюють до частих статевих стосунків навіть аж до безладних зв’язків. Тому, вибирайте самі, що краще, що гірше: зберігати себе (але є небезпека так все життя провести), або страждати від тих чи інших проблем, пов’язаних з хворобами, інфекціями і розбитими серцями….і так далі і тому подібне. Всього не порадиш

Найкраще з цього – регулярність і налагоджене особисте життя.

 

Залиште свою думку про статтю

 

Займайтеся сексом — вранці. Це корисно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: