Забобони

Таємні знаки, чорна кішка перебежавшая дорогу, розбите дзеркало, жінка з порожнім відром. Не життя, а суцільне марновірство.

І так здрастуйте, з вами наш сайт Muzhikof.net з таємничою темою, марновірство. Люди різні бувають, хто вірить, хтось ні, і часом забобонні заздрять скептикам, і тим кому всі ці знаки «до лампади». А ви вірите?

Чесно сказати, життя забобонних людей не дуже радісна, куди не плюнь», скрізь якісь прикмети, не обіцяють нічого хорошого від такого життя можна просто зійти з розуму. І виходу бідні не бачать, але він є, правда є. Я сам колись був трохи забобонною, але вихід знайшов. Можна звичайно сказати що цей спосіб придумав я сам, але я випробував його на собі. І все вийшло дуже вдало.

Там де пройшов один чоловік, завжди може пройти інший.
Відразу треба вам сказати, що всі ваші забобони, це насправді психологія, от з неї і почнемо. Як це працює, наприклад візьмемо найпоширеніший варіант, чорна кішка, і дорога. Вам перебігає дорогу чорна кішка, і ви тут же починаєте хреститися, плюватися через ліве плече, і далі за списком. Але, в голові у вас сидить в підсвідомості, одна гаденькая думка. Ось, чорна кішка, ось буде нещастя.

І хоча ви виконали ритуал, оплевав все що знаходиться у вас за лівим плечем, ця думка сидить в вас. Мало того, вона вселяє у вас страх неминучого нещастя, або катастрофи. І нехай з вигляду ви ведете себе нормально, але ваша підсвідомість саме вас підштовхує до цих самих нещасть. Що власне кажучи і відбуваються з вами, що в свою чергу лише зміцнює у вас віру в марновірство. Сподіваюся ви зрозуміли, і розібралися як це працює, ну, а тепер як від цього позбутися.

Метод простий, і дуже дієвий. Мало того, якщо використовувати його правильно, ви тільки виграєте від цього. А метод полягає в тому, що треба робити все навпаки, не зрозуміли? Замість того, щоб хреститися, і плюватися, коли вам дорогу перебіжить чорна кішка, просто скажіть собі, ЦЕ ДО УДАЧІ. При цьому використовуйте всю силу свого забобони. Тобто не панікувати, а повірити що зустріч з цим тваринам втік вам дорогу, обіцяє вам удачу. Можливо ви подумаєте, що це не можливо, але повірте, я сам особисто в цьому переконався, все чудово працює.

Звичайно, не відразу це вийде, але коли мені набридло боятися і чекати всяких невдач, або ще чогось в цьому роді, я сказав собі, що пора вірити у що-то краще. І з тих пір коли я бачу чорну кішку, чи вона мені перебігає дорогу, або п’ятниця тринадцяте, я впевнений що мені в цей день обов’язково пощастить. Ось такий нескладний, але дуже хороший спосіб позбутися від усіляких забобонів. На цьому все, поки що.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: