Зачіски в стилі ретро

Мода, як бумеранг, який завжди повертається. Ретро зачіски дівчат вважалися модними завжди, у всі часи. Але мода, як ми знаємо, дуже вибаглива штука. У моди є така властивість – повертатися. У той час як вона повертається, люди сприймають її сплеском емоцій і захвату, наче ніколи такого в житті не було. Зате, як кажуть, все нове – це старе, тільки добре забуте, тому все вірно. Останнім часом повернулася мода на ретро, вона проявляється скрізь, і в гардеробі дівчат, і в машинах, і навіть у стилях життя. Звичайно ж ця мода торкнулася і зачіски. Дівчата одягають сукні в стилі ретро і роблять відповідні зачіски, і виглядають дуже незвично, набагато краще, ніж у звичній нам одязі. Жіночність завжди буде в моді, а особливо сукні і локони.

Швидше за все, у кожної дівчини так було, коли хочеться чогось дуже дивного і не звичайного, коли набридло все те, що ти одягаєш, що робиш на голові, хочеться чого-то поміняти на більш жіночна і елегантна. Навіть стилісти і дизайнери зізнаються в тому, що вони шукають натхнення в моді минулих століть, адже немає нічого краще, ніж те, що вже було. Так давайте і ми займемося тим же? Поговоримо про зачіски в стилі ретро. Сьогодні ви дізнаєтеся про те, коли і як слід робити зачіски в стилі ретро.

Я думаю, всі скажуть, що стиль ретро просочений жіночністю і додає якусь загадку. Зачіски в цьому стилі роблять зі звичайної дівчини прекрасну, витончену жінку, яка повинна бути на обкладинці журналу.

Зачіски 20-х років. У ці роки зачіски, як правило, символізували жіночий голос. Адже в цей час жінки стали активно відстоювати свої права. Багато жінок стали займати високі посади і відстоювати свої права. В 20-е у жінок були короткі стрижки, які вони укладали витонченими хвилями. Хвилі лежали на голові акуратно і зовсім не стирчали в різні боки.

Зачіски 30-х років. Минуло 10 років, жінки стали домагатися успіхів в кар’єрі і особистому житті, також вони стали змінювати свій образ. На відміну від 20-х, коли вони прагнули здаватися агресивними, в 30-і вони поверталися до жіночності та ніжності. Стали всі выстригать чубчика, і опускати нижче плечей волосся. Їх завивали в пишні кучері і укладали лаком. Самою популярною зачіскою була зачіска «недбалих кучерів», які були розкидані по голові.

Зачіски 40-х років. Представниці жіночої статі в 40-е намагалися показати себе сексуальними і кокетливими і проявлялося це в одязі та зачісках. Стали одягати короткі сукні, а волосся відрощували. Волосся могли зробити кучерявим або прямими. Чубчика завивали, а на волоссі з’явилися вузлики або кілька локонів, які зібрані у хвіст.

Зачіски 50-60-х років. Проходили десятиліття, мода змінювалася. Жінки стали використовувати замість класичних зачісок недбало завиті локони і шиньйони і перуки, створюють різні образи, не змінивши зачіску. В той час була популярна зачіска а-ля Одрі Хепберн.

Зачіски 70-80-х років. Відбулася сексуальна революція. Це торкнулося і моду. Стало популярним носити зачіски, коли встаєш з ліжка, покриваєш волосся лаком, і йдеш на роботу. Кучері символізували жіночність і ніжність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: