Захистити руки від морозу

Вони люблять холод, але не люблять морозів. Руки від морозу червоніють, тріскаються, шкіра сушиться і з’являються задирки. Більш того ходити взимку без рукавичок прямий шлях до того, щоб захворіти.
Як уберегти їх взимку?

Звичайно з допомогою захисних рукавиць та рукавичок.

Рукавички бувають шкіряні плетені.

Рукавиці бувають хутряні та в’язані.

Захищаємо руки від морозу

Найгірший варіант і у першому і у другому випадку це — в’язані рукавички. Вони теплі і зберігають тепло тільки до тих пір поки не намокнуть. Потім їх потрібно знімати, відповідно в сніжки в них не пограєш, так і в інші зимові ігри.
Таким поганим варіантом, є рукавички пофарбовані. Мало того, що з часом при пранні фарба злазить, так ще після гулянь фарба може залишатися на руках.

Найкращими варіантами, є або шкіряні рукавички або хутряні рукавиці.

Рукавички дуже зручні в експлуатації з ними легко виконувати будь-яку роботу. В рукавичках рука не намокає. Хутряні рукавиці тепліше рукавичок, навіть в період дуже сильних морозів, краще віддайте перевагу варежкам.

Тепер поговоримо про те як вибрати надійний захист для рук рукавички поганої якості навряд чи захистять і зігріють руки.

Рукавички повинні гріти руку, в них повинно бути зручно. Якщо холодить руку від рукавичок, значить виробник використовував шкірі замінник. Перевірте всі шви на рукавичках, покрій і так далі.

Спробуйте капнути на них водою і погладити на руці не повинно залишатися фарби, а під рукавичку не повинна проникати вода.

Якщо віддаєте перевагу хутряним варежкам, то шукайте краще з натурального хутра, вони дорожче… да.. але за те вони тепліше, ніж з штучного хутра, шкіра в них дихає.
При виборі хутряних рукавичок пам’ятайте:

  • Хутро не повинен линяти, проведіть рукою по рукавичці якщо на долоні залишилися волокна вовни поверніть рукавиці продавцю зі словами «носіть їх самі». Так само як волокно залишилося у вас на руці так само буде залишатися скрізь, де тільки доторкнетеся.
  • Дивіться рукавиці і з лицьового і з внутрішньої сторони, на якісних рукавицях не буде швів.
    Так само як і в рукавичках капніть воду на рукавицю вона може бути фарбованої, але фарба не повинна опинитися на руці.
  • Так само як руки і ноги потрібно тримати в теплі і затишку особливо взимку, щоб ручки всю зиму радували вас своєю красою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: