Займайтеся сексом — вранці. Це корисно

Починати ранок необхідно правильно, це факт.

Експерти припускають, що кращий спосіб підбадьоритися вранці і отримати заряд енергії на цілий день це зовсім не чашечка кави, і не контрастний душ, а заняття сексом.

Ранок і здоровий секс

Як показують дослідження, люди, які займаються любов’ю відразу після сну, відчувають себе бадьоріше протягом всього дня, рідше хворіють, оскільки секс стимулює роботу імунної системи.

Коли ми займаємося сексом, в організмі підвищується рівень гормону окситоцину, пов’язаного з позитивними емоціями. «Гормон любові», як пояснюють експерти, робить подружжя велелюбними і ніжними протягом дня.

 

Секс позитивно впливає на наше здоров’я: підвищує імунітет, збільшуючи кількість антитіл, які захищають нас від застуди та інфекцій, покращує зовнішній вигляд волосся, нігтів і шкіри, оскільки сприяє виробленню гормону естрогену, що впливає на тонус і текстуру шкіри і волосся.

Вранці секс може принести особливо гостре задоволення – спонтанність посилює відчуття. До того ж, під час сну у чоловіків виробляється денний запас тестостерону, а протягом трьох годин після пробудження рівень гормону знаходиться на піку.

Вчені з Ірландії прийшли до висновку, що секс тричі на тиждень знижує ймовірність серцевого нападу та інсульту. Незважаючи на всі труднощі на роботі і сімейні турботи, необхідно знаходити час для занять любов’ю, що б бути фізично і психічно здоровими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: