Заклало ніс Приймаємо заходи

Заклало ніс? Важко дихати? Сохне носоглотка? У вас знову нежить!

Не варто недооцінювати цього супротивника здорового і вільного дихання, почати лікування вчасно! В іншому випадку ви ризикуєте отримати вкрай неприємні результати і будете змушені довго і грунтовно лікуватися.

Чим може бути небезпечний звичайний нежить? Перш за все, тим, що не дає носі виконувати його прямі обов’язки: працювати фільтром, який не дає проникати в наш організм різних мікроорганізмів, пилу, інфекції. Через закладеності носа людина починає дихати ротом, що призводить до запальних процесів в гортані, а запущений нежить непомітно переходить у запалення носової порожнини, іменоване в медицині «синусит». Наш сайт muzhikof.net розповість вам про цієї неприємної хвороби.

Синусит – досить неприємне, «довгограюче» захворювання, що приводить до погіршення здоров’я і болями і потребує серйозному і тривалому лікуванні.

Лікарі виділяють три види цього неприємного запалення, кожен з яких має свої симптоми і особливості: гайморит, фронтит і сфеноидит. Жодне з цих захворювань не можна запускати, адже можна довести до того, що доведеться робити операцію на носі або носових пазухах. А сама операція може привезти до таких наслідків, як дакріоцистит у дорослих або інших захворювань слізного мішка. Гайморит характеризується запальними процесами у «гайморових» або верхньощелепних пазухах, які супроводжуються болем у ділянці очей і щік, підвищеною температурою і навіть відсутністю апетиту. Сфеноидит також супроводжується запальними процесами у носових пазухах та болем у потилиці, вухах, у шийному відділі. Фронтит або запалення лобових пазух проявляється різзю в очах і головними болями. Синусит може бути гострим, що виникають різко і супроводжується чітко вираженими проявами запальних симптомів. Недолеченые (запущені форми синуситу можуть приймати хронічні форми і тоді потрібно терміново звертатися до лікаря, щоб з’ясувати, де проходять запальні процеси і призначити відповідне лікування.

Лікування основних видів синуситу може включати в себе різні методи обстеження і проведення різних процедур. Цілком можливо пацієнтам знадобиться пройти рентген, що дозволить найбільш точно визначити місце запалення. Часто у хворих синуситом беруть аналізи крові і слизу, за допомогою яких визначають, які мікроорганізми спровокували захворювання; виявляють, немає алергічних реакцій, які могли стати причиною захворювання. Медикаментозне лікування може включати цілий набір різних лікарських препаратів, починаючи від судинозвужувальних засобів і закінчуючи антибіотиками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: