Законний шлюб

Потрібен штамп у паспорті, чи ні, на цей рахунок багато різних думок. Хто говорить потрібен, це все за законом. А для кого то «закон не писаний», і вважають його пережитком минулого століття. Так, чи ні-подивимося.

Що дає штамп? Насамперед законність співжиття, чоловіки і жінки. Діти народжені у шлюбі, їх охороняє закон на аліменти у випадку розлучення. Вони отримують прізвище батька, і мають право спадкування. Але найголовніше, штамп у паспорті, наділяє відповідальністю обидві сторони, особливо якщо шлюб було зареєстровано відразу. Хоча!

Життя без штампа, практично ні чим не відрізняється від життя зі штампом. Єдине, це те, що, його називають сусідством. Але з законом тут негаразд, в разі чого доведеться доводити, хто батько дитини, має він права на спадщину, та інші юридичні тонкощі. І тут, щоб розбігтися, не треба розлучатися, просто зібрали речі і пішли. І претензій пред’явити, штампа немає, повністю вільне ставлення.

Зовсім недавно, тут трапилася дуже цікава історія на цю тему. А було ось що. Жили сім’я, жила без штампа. Прожили вони без штампа сімнадцять років, двоє дорослих дітей нажили. І все б нічого, але тут дружині закортіло. Треба говорить, узаконити наші стосунки, а то, не все як у людей. Ну, зібралися, пішли в загс, подали заяву, через деякий час їх розписали. І що ви думаєте, тижня не минуло, розбіглися хто куди. А адже скільки років прожили разом.

Що сталося, з якої причини вони розлучилися, ні хто не знає. Тільки здається мені, що одна із сторін, вирішила скористатися своїми законними правами. Що з цього вийшло, самі бачите. Так що якщо вирішили розписуватися, робіть це одразу, бо штамп, або відсутність штампу, все-таки накладає свій відбиток на поведінку людей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: