Заміж в 30 років або пізніше

За даними статистики, кожна 20-а українка старше 30 незаміжня. Причому, багато хто з них ніколи в шлюбі не перебували. За даними народної поговору, не запитати дівчину дітородного віку «ну що, вийшла заміж?» — просто нелогічно. З’єднавши ці дані, стає зрозуміло: багатьох жінок «заміж» рухає не любов, а бажання не відставати від нав’язаних суспільством стереотипів. Це погано. І веде до ще однією сумною статистичної істини: кожен 3 брак у нашій країні закінчується розлученням. Все це до того, що, скільки б ти не виходила заміж, головне – усвідомлювати всю відповідальність цього кроку і вирішуватися на нього виключно з любові.


Заміж після 30.

Зараз це не новина – скоріше, тенденція. Але деякі особливості у такого, зрілого, шлюбу є. Причому, майже всі вони – зі знаком «+».
Популярний сімейний психолог Шеннон Фокс з США про ранньому шлюбі сказала дуже влучно: «Поки ви не подорослішали, не зрозуміли, що саме вам потрібно від життя і від чоловіка, шанси на щасливий шлюб, звичайно, є. Як і на те, щоб виграти мільйон доларів у лотерею».

Виходячи заміж, будучи успішною людиною і зрілої, відповідальної особистістю, свої шанси на успіх у нелегкій матримониальном питанні ви підвищуєте в рази. Так, найчастіше в таких союзах все ж менше пристрасті і романтизму, зате більше усвідомленості, бажання йти назустріч один одному. До тридцяти років ми, як правило, не просто закохуємося — а хочемо будувати відносини, що гарантують щастя. Егоїзм і аутоконцентрация з віком поступається місце справжньої любові до компромісів. Приходить розуміння того, що в щасливій парі щасливі повинні бути обидва – і тільки так.

Родина

Сім’я – це не тільки чоловік і дружина. Це ще й діти. І, якщо пострадянські гінекологи все ще радять народжувати у 18, західна наука куди прогрессивней: зараз загальновизнаним ідеальним віком для народження першої дитини є… 34 роки. Саме до цього віку досягається оптимальний баланс між здоров’ям жінки і її матеріальним благополуччям. І питання меншою адаптивності організму відходять на задній план перед більш важливими факторами.

Зрілі матері не лише відповідальніше підходять до питання зачаття і народження дитини, але й досить психологічно зрілі і підковані для того, щоб не зганяти на ньому свої комплекси. З великою часткою впевненості можна стверджувати, що дитина для такої жінки стане бажаним і довгоочікуваним, і буде отримувати любов, увагу і турботу в необхідній кількості.

Все в нашому житті має як хороші, так і погані сторони. Питання лише в тому, в який бік тяжіє крихкий баланс нюансів – до плюсів чи мінусів.
Так що, розраховувати на те, що пізній шлюб – суцільні радості, не варто. Є недоліки і в нього.

Заміж у зрілому віці

Зрілі подружжя дійсно відбулися як особистості. І виражається це не тільки в емоційній і матеріальної стабільності і розумному ставленні до життя. Зріла, сформована особистість – це ще й певний і постійний набір звичок, поєднати що буває дуже складно. Ви зможете ужитися разом? Адже кожен з вас половину життя жив один, для себе, а тепер вас двоє.

Ще одним мінусом заміжжя після 30 можна вважати велику різницю у віці між батьками та майбутніми дітьми. Будьте готові до того, що на випускному сина ви будете 50-річної пані, а весілля дочки зіграєте, будучи на пенсії. До того ж, народження 2 і більше дітей взагалі виявляється під загрозою.

Гарантією щасливого шлюбу — любов. Якщо почуттів немає, ніякі рецепти не допоможуть. Любіть один одного і створюйте гармонійні спілки. В будь-якому віці і життєвих обставин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: