Зберегти здоров’я під час вагітності

Вагітність — важливий етап у житті будь-якої жінки. У даній статті я опишу все, що потрібно робити для збереження свого здоров’я і здоров’я, ще не народжену дитину. Отже читаємо і запам’ятовуємо:

Перше — харчування

Їсти потрібно часто, але небагато. Намагайтеся їсти овочі, фрукти, варене м’ясо. Намагайтеся обмежувати себе вострой і жирної їжі. А взагалі, їжте те, що вам хочеться. Вашому організму і малюкові краще знати:) Не забуваємо добре пережовувати їжу!

Друге — прогулянки

Прогулянки на свіжому повітрі — ось, що потрібно вам і вашому чаду. Гуляйте в парках і скверах, які знаходяться ближче до дому. Ні в якому разі не гуляйте одна. Краще покликати з собою подруг, чоловіка або таких же матусь, як і ви.

Третє — відпочинок

Намагайтеся більше відпочивати, нехай папаша сам виконує роботу по дому. Не забуваємо про сон, чим більше спимо тим краще.

Четверте — хвилювання

Під час вагітності не повинно бути ніякого стресу. Намагайтеся не думати ні про які проблеми. Відпочиньте читання книг або вибором ліжечка для майбутнього малюка.

П’яте — питво

При вагітності жінка повинна випивати в день не менше 2 літрів води. Вода повинна бути кип’ячена, без газу.

Шосте — заняття спортом

Під час вагітності жінка повинна займатися фізично, проте ці фізичні вправи повинні бути менш інтенсивними, ніж до вагітності. Про правильному занятті спортом під час вагітності я напишу в наступній статті.

Що шкідливо під час вагітності:

  • Куріння
  • Вживання алкоголю
  • Вживання наркотиків
  • Стрес
  • Не правильне харчування

Не забуваємо під час відвідувати лікаря

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: