Здорове харчування: меню на тиждень

Здорове харчування для жінок — запорука їх здоров’я та краси. Багато жінок не можуть підібрати меню здорового харчування, ми допоможемо вам у цьому. З сьогоднішнього дня я почну складати для вас меню на тиждень, в яке включу ті продукти, які необхідні вашому організму в певний день.

Я вже писала про зміцнення иммунитетас допомогою правильного харчування, в якому і обіцяла написати меню на тиждень. Ось, виконую обіцянку, все для вас улюблені! Почнемо ми, як не дивно, з понеділка.

Понеділок! Не знаю як для вас, але для мене це самий важкий і важкий день тижня, особливо ранок. Я завжди кажу, яким буде ранок понеділка, такий буде весь тиждень. Тому потрібно з ранку зарядитися позитивною енергією, щоб вистачило не тільки на цілий день, а на тиждень. В цьому нам допоможе здорове і правильне харчування.

 

Сніданок

Сніданок не повинен бути важким, але зобов’язаний бути щільним. Ідеально підійде каша (гречка, вівсянка) зі склянкою йогурту. На десерт яблуко або персик.

Ну от, ви прийшли на роботу, попрацювали трохи, захотілося перекусити, але до обіду ще пара годин. Що робити? Є в сухом’ятку? Раніше так і було, але тепер у вас здорове і правильне харчування, так що ніякої сухом’ятки. На такий випадок є сир з житніми хлібцями і склянка соку. Їм і перекусіть.

Обід

Пройшла половина трудодня. Пора поповнити запаси енергії на обіді. Звичайно бажано сходити додому і поїсти там або принести все готове з собою, але можна і сходити в їдальню. Отже, що будемо їсти? Обов’язково який-небудь легкий салат з овочів, заправлений олією (бажано оливковою). На гаряче краще взяти печене м’ясо яловичини з гарніром з овочів (головне правило — менше жиру). На десерт побалуйте себе пироженым, але тільки одним, запийте все склянкою зеленого чаю.

До кінця трудодня не їмо, п’ємо зелений чай з лимоном. Пам’ятаємо про здорове і правильне харчування.

Вечеря

На обід бажано з’їсти суп, не важливо який, головне правило — менше жиру. Від десерту відмовляємося, від кави теж.

Перед сном випийте склянку кефіру або йогурту.

А знаєте що найважливіше в здоровому харчуванні для жінок? Міра! Ніколи не треба передати, потрібно лише відбити почуття голоду. Будете виконувати цю умову, будите та здоровими і красивими. Ну ось, меню на тиждень здорового і правильного харчування перший день підійшов до кінця. До зустрічі в наступній статті!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: