Зміцнюємо імунітет

Отже, рухається епідемія грипу і ГРВІ, і всі люди запитують себе: «Як зміцнити свій імунітет і не захворіти?» Сьогодні я спробую розповісти про це на сайті для жінок MuZhikof.net

Ви думайте, що я буду пропонувати вам ставити щеплення і є тоннами вітаміни? Ні! Ми будемо зміцнювати здоров’я за допомогою правильного та корисного харчування.

Балансуємо продукти на своєму столі

До нас в організм повинні надходити всі види поживних речовин: білки, жири, вуглеводи, клітковина, різні вітаміни;

Тому в нашому меню на тиждень обов’язково повинні бути присутніми: овочі, фрукти, м’ясо, риба, ягоди і багато іншого. Ви не любите якісь продукти? Я, наприклад, не люблю рибу, але завдяки нашим кулінарними рецептами, з нелюбимих продуктів, ви зможете приготувати чудові та смачні страви.

Їмо в строго певний час. Їжте щодня в одне і теж час, тоді організм буде краще засвоювати пі перетравлювати їжу. Ні в якому разі не їжте перед сном, організм не встигне засвоїти їжу, у вас разболітся живіт, ви не виспіться і наберете зайву вагу.

Не переїдаємо. Не кладіть занадто багато на свою тарілку. Краще їсти 4-5 разів на день потроху, ніж два рази багато.

Не накладайте собі порцію більше 100 грам. Нашому організму необхідно близько 1400-1900 калорій в день.

Не сидимо на дієтах. Під час епідемій не потрібно голодувати, та взагалі не потрібно голодувати, якщо ви правильно складете своє меню, то будите стрункою та здоровою.

П’ємо багато рідини, адже клітини складаються на 80% з води. Отже щоб їх зміцнити і відновити необхідна велика кількість води.

У день рекомендується випивати не менше 2,5 літрів. Пийте соки, зелений і чорний чай; вони збагачені вітамінами і мінералами, необхідні нашому організму.

Якщо ви не можете скласти для себе меню, то в статті Здорове харчування: меню на тиждень, написано меню на кожен день, в яких зазначено: що, коли і чому варто їсти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: