Зрада, або як її запобігти

Зрада — добре відомі всім жінкам: помада на комірі, SMS-ки від невідомих жінок, пізні повернення додому, затримки на роботі.

Зрада, або як її запобігти

Цікаво, що за свідченням американських детективів, підозри жінок з приводу зради їхніх чоловіків, у випадках, виправдовуються. Так що, жіночу інтуїцію не проведеш. Але, як правило, всі ці ознаки вже з’являються тоді, коли вже все сталося, коли зрада вже відбулася. Але ж це можна було запобігти. Треба тільки зловити той момент, коли чоловік приготувався тільки до зради, і вчасно втрутитися. Головне – не упустити час, тривожні ознаки, які починають прослизати у поведінці та мовленні чоловіка.

1. Попереднє заперечення.
Він каже: «Я б з тобою ніколи так не вчинив».

Чоловік, який це каже, швидше за все, сам хоче в це щиро вірить. Але, десь дуже глибоко, на підсвідомому рівні, він прагне утвердитися у ваших очах, як вірний чоловік, так щоб тінь підозри впала на нього, якщо зрада насправді станеться. Загалом, подібна заява – одне з більш безневинних, і довірчість схожого заяви відкриває можливості для відкритого з’ясування відносин. Це хороший шанс, щоб надати вашим відносинам велику інтимність і душевну близькість.

2. Інсинуації і звинувачення.
Він каже: «Скільки можна тобі повторювати, що…»

Якщо раніше він не був педантом, то тепер він починає критикувати вас за все, починаючи з ваших нігтів і закінчуючи холодильником. Він повторює звинувачення не один раз, що, в кінці кінців, ви починаєте звинувачувати себе за його зраду. Він хоче, щоб ви схудли, зайнялися, нарешті, собою або пішли на якісь курси. Це може нагадувати вам, як любов і турботу, але найчастіше це означає, що він втомився від нудної домогосподарки, зайнятою тільки домашнім господарством і дитиною. Його мотиви: він показує себе як турботливого чоловіка, а якщо ви не послухалися – що ж, тим гірше для вас, сама винна, що він починає дивитися на інших жінок. Він намагається виправдати свою майбутню зраду, а значить, його завдання – довести, що ви це заслужили.

3. Скарги на брак уваги.
Він каже: «А як же я?»

Чоловікові, як дитині, постійно потрібно багато уваги. Він може мовчки дути губки в куточку, якщо йому здається, що йому мало приділяють часу, або по-різному висловлювати свої скарги: «Ти мене не цінуєш», «Може, ти хоч спасибі скажеш?» і т. д. Причина одна – він думає і відчуває, що його не цінують, а значить, можливо, що незабаром він почне шукати відсутню увагу на стороні.

4. Підкреслення відмінностей між вами
Він каже: «Ти мене не зрозумієш, ти дуже молода (неосвічена, не знаєш життя, виросла в іншій атмосфері…»

Насправді, підкреслюючи вікові чи соціальні розходження, що він проводить між вами не видиму межу, маючи на увазі «Життя розводить нас в різні сторони» або «Ми по різні боки барикад». При цьому, він хоче підкреслити, свої сильні сторони, зіставляючи їх нібито ваших недоліків. Чоловік просто перекладає частину своєї провини на вас. І що б ви не говорили в своє виправдання, ви тільки погіршить свої недоліки, в його зрозуміло очах. У таких випадках краще спокійно вислухати його, не вступаючи в суперечки. Замість з’ясування відносин постарайтеся спокійно з ним поговорити. Це допоможе вам краще зрозуміти, що насправді коїться у нього в голові, а він, може бути, упевниться в тому, що ваші наміри чисті і правдиві.

5. Спроба відсторонитися.
Він каже: «Мені потрібно більше часу…»

Як закон, йому потрібно більше часу для роботи. Такий сплеск тяги до роботи, повинен вас насторожити, особливо якщо він ніяк не впливає на підвищення його зарплати. Швидше за все, це означає, що якщо він ще й не вчинив зраду, то дуже до цього близький. І дуже скоро він буде шукати привід для повернень по ночах, їздити у відрядження і працювати по вихідним. Подібними фразами він готує собі плацдарм для довгих поїздок і пізніх повернень. Ще одна небезпечна ознака – він не пам’ятає які питання обговорювалися під час конференцій та робочих нарад і взагалі не хоче розмовляти про свій бізнес.

6. Турбота про власну зовнішність.
Він каже: «Мені абсолютно нічого вдягти».

Якщо раніше ваш чоловік забував при виході з дому подивитися в дзеркало, то тепер його зовнішність терпить координальні зміни, і він все більше часу проводить біля дзеркала. Він цікавиться модою або накладати на обличчя живильні маски, стежить за нігтями і робить ранкову зарядку. Ці симптоми можуть свідчити і про кризу середнього віку, але якщо вашому партнерові ще далеко до 35-40, то швидше за все, у вас з’явилася загроза розпаду сімейних відносин, як правило, молоденька і гарненька, увага якої він і хоче залучити. У цей період спробуйте говорити вашому чоловікові більше компліментів. Іноді це допомагає, особливо якщо справа не зайшла занадто далеко.

Незалежно від того, чи знаходиться ваш партнер лише на межі зради або вже змінив, чи знаєте ви про це точно або тільки здогадуєтеся, правильне поводження в цій ситуації важливо для збереження не тільки вашого шлюбу, але і вашого власного душевного і фізичного здоров’я.

• Перестаньте звинувачувати.

Зрозуміло, при виникненні підозр дуже важко стримувати свої емоції. Але як тільки ви починаєте звинувачувати чоловіка у зраді, він побудує глуху стіну захисту, при цьому він більш схильний вдаватися до брехні, а емоційний розрив між вами стане ще більше. Як це не важко для вас, не треба таврувати вашого чоловіка як зрадника. Замість цього, вам краще розібратися в причинах того, що сталося, без взаємних звинувачень. Ви повинні зрозуміти, чому це сталося, і як запобігти зраду в майбутньому.

• Змиріться з фактом зради.

Багато пар вважають за краще не помічати тривожні ознаки, не чують голос своєї інтуїції, не хочуть зайвих проблем. Їм здається, що, відгородившись від цього, вони таким чином зберігають свою сім’ю. Насправді невирішена проблема тільки наростає, і може настати час, коли зберегти сім’ю, буде вже неможливо.

• Не звинувачуйте себе і не дозволяйте йому зруйнувати вашу самооцінку.

Не біжіть відразу в тренажерний зал або до пластичного хірурга. Зрада практично ніколи не буває наслідком вашої, як ви вважаєте, недостатньою сексуальності.

• Розберіться в причинах зради і постарайтеся виправити ситуацію.

Часто сім’я виявляється так занурена в побут і турботи, що тривожні сигнали, що трапиться зрада, залишаються непоміченими. Постарайтеся почути і відчути, чого потребує і чого хоче від життя кожен з членів вашої сім’ї, в чому він відчуває недолік. Ділячись один з одним своїми переживаннями, партнери стають більш близькими один одному емоційно. На нашому порталі є цікава стаття про те, як утримати чоловіка в сім’ї і уникнути зрад.

• Поверніть романтику у ваші відносини.

Згадайте, що вам сподобалося одне одного, коли ви вперше зустрілися. Проводьте більше часу разом, наприклад, сходіть в кіно, кафе або відвідайте спортзал. Діліться мріями і надіями на майбутнє сімейне життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: