Зробити своїми руками і продати

Дуже часто рукодільниці, стикаються з такою проблемою, як реалізація своїх виробів. Зроблена з «душею» річ, красива і хороша. Але, де її можна продати, і заробити на своєму вмінні? Сьогодні ми розглянемо декілька важливих варіантів.

Зараз існує безліч сайтів така як Осинка, на яких можна продавати свої рукоділля. Але не всі розбираються в тонкощах продажу на таких ресурсах.

Спробуємо зробити простіше. Для тих хто робить біжутерію, в’яже красиві речі, або займається пошиттям, можна піти іншим шляхом. Практично в будь-якому місті, є ярмарки, виставки, тощо. Візьмемо біжутерію, в будь-якому місті знайдеться сувенірна крамниця, де ви можете просто домовитися за відсоток від продажу. Також є ярмарки-виставки, де виставляється і продається будь-який товар.

Знову-таки, можна здати на ринок, під реалізацію, тут варіантів багато. Але зараз, у вік інтернету, все продають через інтернет, так швидше, і народу більше. Зокрема це реалізується через різні дошки оголошень. Проте, продавати на дошках оголошень теж треба вміти, це не ціла, але наука. І я вам покажу, як можна вдало продавати з таких сайтів.
Найголовніше, це запастися терпінням, все інше зробить за вас дошка. Для початку, вам необхідно вибрати кілька дощок оголошень. Це можуть бути Arlei, Авіто, або ірр (з рук у руки).

А тепер увага, це найпоширеніша помилка тих хто продає на дошках оголошень. Запам’ятайте, ніколи не копіюйте одне і теж оголошення на кілька дощок. Для кожної дошки пишіть своє оголошення, з іншим заголовком, і іншим текстом. Вони не повинні бути схожими, тому не варто вибирати відразу десяток дощок оголошень. Текст оголошення, не повинен бути коротким, таким як, продаю біжутерію. Робіть красиве, по можливості детальний опис свого рукоділля, щоб воно було помітніше. Далі, фотографії, це обов’язково. Не робіть фотографії з телефону, особливо якщо камера на ньому низької якості.

Візьміть цифровий фотоапарат, або попросіть сфотографувати ваше виріб знайомих, у кого є така апаратура. Фон, для фотографії повинен відповідати виробу. Не треба фотографувати на фоні фіранок, та іншого домашнього атрибута. Після того як ви напишіть оголошення, і завантажте ваші фотографії на дошку оголошень, вам треба написати ваші дані, тобто куди і до кого звертатися. Треба заповнити поля, ваш E-mail ім’я, обов’язково вкажіть місто, і ціну, ціна повинна бути адекватною. А ось телефон писати не раджу, особливо домашній. Замучать «лівими» дзвінками.

Але тут є маленький нюанс, ціна, врахуйте, що вам, можливо, доведеться відправляти ваше виріб поштою. Так що в ціну вашого товару, вже повинна бути закладена ціна на поштові витрати. Тепер, коли ви все зробили правильно, вам залишається тільки дочекатися коли ваше оголошення пройде модерацію, і з’явитися на дошці оголошень.
Начебто все не хитро, але багато хто не вміють правильно подавати оголошення, і вважають, що чим більше, тим краще.
На цьому все, до побачення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: