Зв’язок між хворобами і групою крові

by Адміністратор

Між групами крові та деякими захворюваннями є зв’язок. Дізнайтеся, які хвороби, ймовірно можуть у вас проявитися, щоб вжити заходів по їх профілактиці.

Володарі 1 (0) групи крові в 3 рази частіше страждають виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки, холецистит, бронхіальною астмою.

Нічого страшного, просто починаємо стежити за дієтою. Не пропускаємо сніданки і починаємо день з вівсянки. Їмо небагато, але часто. Не п’ємо газовані напої, умеряем вживання алкоголю. Не завадило б почати займатися інтенсивними фізичними навантаженнями аеробного типу, наприклад, йоговское подих, та види спорту, де потрібна сила і спритність — бокс.

Люди з 2 (А) групою крові схильні до цукрового діабету, пневмонії, ревматизму, алергії, серцево-судинним захворюванням, а у жінок ймовірно можуть виникнути проблеми з молочною залозою.

Доведеться вам берегтися протягів і починати більше рухатися. Налягаємо на рибу, овочі, фрукти, крупи. Знижуємо вміст продуктів у раціоні, з великою кількістю холестерину: вершкове масло, сир, сметану, вершки, яйця, свинину, булочки і шоколад. Жінкам краще не працювати на хімічних підприємствах і не забувати проходити регулярні обстеження молочних залоз. Бажано освоїти техніку релаксації і йогу.

Носії 3 (В)групи крові частіше страждають від пієлонефриту, циститу, простатиту, остеохондрозу, радикуліту, отиту, розвитку інфекцій після операцій.

Ну що ж, дорогі мої, доведеться брати абонемент у басейн, вранці робити гімнастику. Спимо на невисокій подушці ліжку і середньої жорсткості. І найкращими видами спорту для вас будуть ті, які розвивають витривалість — біг підтюпцем.

Люди з 4 (АВ) групою крові більш уразливі для таких хвороб, як ГРВІ, ангіна, гайморит, грибкові проблеми шкіри. Займаємося загартовуванням, спортивною ходьбою, аеробікою та велосипедними прогулянками.

Звичайно ж, справа тут не тільки в схильності. Хвороби можуть виникнути, якщо організм ослаблений стресом, зниженим імунітетом, неправильним харчуванням. Так що, дорогі мої, стежимо за харчуванням, ведемо здоровий спосіб життя і займаємося спортом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: